Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kell kivételezni valakivel...

Kell kivételezni valakivel csak azért mert idős(ebb)…?

Figyelt kérdés

Vén egy fő nálunk aki 37 éve van alkalmazásban, nem öreg, még 60 sincs de a fizikuma már nem olyan, mint a 20-40 korú kollégáknak.

Mindenkinek uaz a dolga és uannyi a fizetés is, kivéve a 25 alattiaknak, mert nekik több a nettójuk, de csak az adókedvezmény miatt.

Kell tolerálni, hogy "már nem 20 éves"?



aug. 16. 21:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Nem vén :) bocsánat, van. :) egyébként egyáltalán nem vén


Ha ez számít nem én vagyok az idős nő és nem is én vagyok a fiatal. Pusztán csak külső szemlélő vagyok.

aug. 16. 21:43
 2/17 grafno ***** válasza:
100%
Ha mindenki ugyan azt csinálja és ugyanannyi a fizetése akkor miben nyilvánul meg az illető kivitelezés??
aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Ha külső szemlélő vagy, honnan tudod, hogy hány év ledolgozott munkaviszonya van?:D


Legalább ne hazudnál.. annyira alja..

aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

*hány év ledolgozott munkaviszonya van az adott illetőnek?


Egy külső szemlélő az max. kort néz egy embernél-"jó reggelt:)


Egyenesen, őszintén könnyebb élni, nem mondták még? Nem kell emlékezned mit hazudtál, és kinek:D

aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok a közvetlen munkatársa sem a főnöke, de ettől még egy cégnél dolgozunk, csak másik részlegen. Tudom mióta dolgozik ott, mert ezeket ő maga mondta el.


Szóval nem kell egyből itt habzó szájjal vergődni. Amúgy meg ha nem tudsz érdemi választ adni akkor menjél innen el a francba.

aug. 16. 21:57
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem, de abban nem látok semmi kivetnivalót, ha veled szemben kivételeznek valakivel.
aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
5 Ebből már jól nem jössz ki. Saját magad mutatod meg a valóságot.
aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kivitelezés, pl hogy kevesebb munkát csinál meg darabra, mert lassabb. Nem emel nehezet, nem kell neki túlórázni. Pl.
aug. 16. 22:00
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Hogy nem kell nehezet emelnie, az jogos.

A túlóra elkerülése nem.

A lassabb munkát lehet, hogy kompenzálják azzal, hogy kevesebbet keres, csak ezt neked nem kötik az orrodra.


Egyet viszont jól jegyezz meg: te is leszel 60 éves, és majd érezni fogod, hogy nem bírsz annyit, mint a 20-40 évesek.


Lehetnek egyébként neki is előnyei a fiatalabbakkal szemben: pl. nem lesz már kisgyereke, aki miatt gyedre, gyesre megy, ill. állandóan otthon van velük a betegségük miatt. Vagy az, hogy ő már nyugdíjig, ha nem muszáj, nem fog elmenni innen, míg a fiatalok bármikor meggondolhatják magukat.

Esetleg ő nem pofázik olyanok miatt, amik miatt a fiatalabbak még igen.

aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem mondtam egy szóval sem, hogy számomra ez probléma, nem vagyok én sem 20-40 éves. Én igazat adok neki részben. Sztem jó, hogy a főnökei nem hajtják ki belőle a szuszt is. Viszont ezt lehet elfogadni meg elvárni is és ebben van a különbség, így én állandóan oda jutok a kérdésben, hogy okés is és nem is a helyzet. Néha azért nekem úgy tűnik (kívülről szemlélve - és azt lesz.rom, hogy a kötekedő elhiszi vagy sem-, de tényleg nem vagyok érintett) hogy rátesz egy lapáttal a kolléga és ez meg a fiatalabbaknak amolyan utolsó csepp a pohárban. Persze amennyire én látom, tenni ellene nem lehet.
aug. 16. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!