Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyemen pár hete kezdtem...

Munkahelyemen pár hete kezdtem és rájöttem, hogy a kollégám nárcisztikus. Hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Felismerem őket. Elsőre faggatózott, milyen helyeken dolgoztam. (gondolom nyomoz, mert kontrollmániás) Persze kiderült, hogy ugyanabban a városban dolgozott ő is. Láttam, hogy brutál módon mereven néz rám, olyan tipikus gonosz nézéssel.

Majd mindig szól valamit: Pl. Én: Abban a csokiban biztos van valami alkohol, ezért van jó kedvetek. Ő: Dehogyis, a társaság miatt.. (Ezt cinikusan érdekesen felém nézve.

Előtte azt kritizálta, hogy tudom-e, hogy mit kell csinálnom, mert olyan elveszettnek tűnök (ami nem igaz, jól megy a meló)

Mindig kiszagolja, mikor tud támadni, megfigyel és ráérez. És olyan dolgot mond, amire nagyon nehéz jól reagálni, határt fektetni.



#nárcizmus #mérgező kolléga
aug. 15. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehet könnyű veled dolgozni.
aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Nem szólsz hozzá munkaüggyel kapcsolatos dolgokon kívül, és nem hallod meg a megjegyzéseit.


"Elsőre faggatózott, milyen helyeken dolgoztam. (gondolom nyomoz, mert kontrollmániás)"

Ennyi infóból te meg üldözési mániás vagy (paranoid skizofrén), ha már így dobálózni lehet szavakkal és ránézésre diagnosztizálni.

aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is van olyan kollegám aki mindig beszol vagy hülyének akar nézni miközben ő nem ért még egy kérdést sem.

Állandoan magas lóról beszél mikozben én meg mindig kedves voltam vele.

Meg is dicsertem milyne jol csinálta ezt vagy azt hogy ne legyen egy irigy komplexusos barom, de ebbol is azt hozta ki hogy mert en biztos butább hulyebb vagyok.


Egy dicsérettol képes azt hinni hogy én alá helyezem magam csak mert megdicsertem akkor en biztos hulye vagyok.


Iq kanyarban.

aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"mert olyan elveszettnek tűnök (ami nem igaz, jól megy a meló)"


Ha ezt csak neked mondja semmit ne csinálj. De ha pl ott a főnök, vagy más munkatársak, akkor már ez műsor kifelé amit csinál, akkor valahogy csak le kellene reagálni, vagy akkor vagy utólag megkérdezgetni másokat te figyelj a Géza tőletek is ilyen hülyeségeket kérdezget?

aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Én a helyedben elkezdenék nézelődni, vagy Home Office.. de hogy nem maradnék ilyen emberrel egylégtérben az tuti.
aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Amíg nem tudtad, hogy nárcisztikus, nem zavart?


Egyébként a fenti beszélgetés alapján én inkább téged kerülnélek...

aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Engedd el a füled mellett, ő abból találkozik ha téged ez bosszant, köszönj neki, de nem kommunikálj vele ha nem muszáj. Tedd fel mindig a kérdést, hogy megéri-e, hogy az energiádat erre áldozd, ha nem akkor akkor tégy úgy mintha nem mondott volna semmit.
aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem nárcisztikusság. És egyáltalán nem volt vicces a beszólásod. Te szóltál be hülyeséget, amire nem csodálkozom, hogy így válaszolt, erre nem tudom mit lehetne. Szerintem elég rosszindulatú beszólás volt részemről. Miért ne lehetne jókedve valakinek alkohol nélkül? Nem csodálom, hogy nem kedvel. Az meg amit kérdezett tök ártatlan kérdés. Itt akik olvasnak és a másik felett tartják hibásnak nem tudom mit olvasnak...
aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
8 Szerintem te vagy rosszhiszemű. Semmi baj az alkoholos csoki témával, tök általános. Az elveszettnek tűnsz az viszont ha nem igaz és megy a meló, akkor ilyen lehúzás. Persze ha tényleg tanácstalanul nézegetne akkor lehetne azt mondani hogy elveszettnek tűnik. De még akkor is inkább azt hogy segíthet e vagy valami, nem az hogy így minősítgeti a munkahelyen pont azt amit mondjuk a főnök is nézni fog. Jó hogy nem a főnök előtt ordít hogy olyan inkompetensnek nézel ki.
aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Totál érdeklődés és érzelem mentesen hümmögni max. Ha válaszolni akarsz neki. Amugy teljes mértékben ignorálni.
aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!