Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyiért váltanátok most...

Mennyiért váltanátok most munkahelyet?

Figyelt kérdés
Tegyük fel szeretitek a jelenlegi munkátokat, jó a környezet, de kaptok egy nettó 100 ezerrel jobb ajánlatot. Hasonló munkakör, nagynevű multi, ott is rugalmas munkaidőt + heti 3-4 home officet ajánlanak. Váltanátok ennyiért?

aug. 8. 15:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónappal ezelőtt azt mondtam volna hogy nem. Most már tudom, hogy ha te nem váltasz attól a vezető még válthat és jöhet a helyére fszfej.
aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon jól megtanultam home office ből dolgozni, introvertált vagyok, zavar a zaj. Nekem ez nagy életminőség javulás. Szóval, ha a jelen helyen nincs és még plusz pénz is van, akkor én simán váltanék.
aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Én a lakóhelyemtől 5 kmre dolgozok,elég jól is keresek, a munkahelyemet is szeretem (jó a csapat, jó a főnökség, van előrelépési lehetőség is, teljesen rugalmas a munkaidőm+ korlátlan ho), szóval nagyon megválogatnám hova váltanék. Legalább manager pozícióba, a mostani fizum duplájáért, és szeretnék céges autót benya kártyával.. amúgy nem váltanék :)
aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Most is van home office-om, olyan helyre nemis mennék semmi pénzért, ahol nincs. Azért nekem nagyon csábító az a plusz 100 ezer, most pont annyi a fizum, hogy ebből félretenni nem nagyon tudok, az nekem sokat dobna rajta. Ha nettó 800 ezret keresnék, akkor fixen nem gondolkoznék váltáson, de jelen helyzetben igen.
aug. 8. 15:57
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#4 szerintem, akkor nézd meg konkrétan munka szempontból melyik amitől többet fejlődsz. Meg hogy jobb lesz e az életrajzod az új melóhellyel. Mert kicsit hosszabb távon ezek számítanak majd, hogy tudsz e előremenni pénzben is.


Amúgy az is egy lehetőség, hogy kérsz fizetésemelést a jelen helyen. Vagy leülsz beszélni, hogy látják a jövődet itt. De szerintem azt nézd, hogy a munka amit csinálni kell fejlődés e, mi a leendő pozíciód, meg a cég neves e.

aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
2,5 napi bérem még kevés lenne a jólmegszokott feladásához, és elmenni frisshúsnak.
aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 nekem ez 5 napi bérem😀
aug. 8. 20:12
 8/17 anonim ***** válasza:
5 napi bérért, viszont fontolóra venném #6voltam
aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Semennyiért, vállalkozó vagyok, nagyon szeretem a munkám, keresek vele annyit, amennyi nekem elég, plusz 100 ezer forint egyáltalán nem motiválna váltásra, arra meg főleg nem, hogy újra alkalmazott legyek.
aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom te mit vállalkozol, de nekem a legtöbb vállalkozó ismerősöm orrba szájba dolgozik. Ha szerencsés és bejön neki anyagilag, nem megy csődbe, akkor is cseszheti, hogy gyakorlatilag nincs szabadideje. Én meg 4-kor végzek és minden hétvégém szabad. De kinek mennyi áldozatot ér meg a pénz. Ha neked pénz + szabadidő is van, akkor ne is válts, mert ez a legjobb kombó :D
aug. 8. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!