Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyiért váltanátok most...

Mennyiért váltanátok most munkahelyet?

Figyelt kérdés
Tegyük fel szeretitek a jelenlegi munkátokat, jó a környezet, de kaptok egy nettó 100 ezerrel jobb ajánlatot. Hasonló munkakör, nagynevű multi, ott is rugalmas munkaidőt + heti 3-4 home officet ajánlanak. Váltanátok ennyiért?

aug. 8. 15:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
+30%-ért váltanék.
aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Bár szerény fizetésem van, de én már 10%-ért is váltanék. Vagy legyen 20%. Csak egyelőre részben azért nem keresek, mert köt felmondási idő és most nem tudom megtenni a felmondást. Illetve jól vagyok itt és jó csapatban vagyok, csak felsőbb intézkedések miatt jövőre nagyon nehéz korszak jön... Biztos, hogy abban nem szeretnék majd sokáig lenni.
aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Érdemes mérlegelni, hogy neked mennyit számít az a többlet pénz és milyen árat vagy hajlandó ezért megfizetni. Milyen kockázatai lehetnek az új helynek, amiket nem tudsz előre felmérni (pl. hangulat, kollégák, munkaközeg, utazási távolság, stb). Persze azt is, hogy ezeket hogyan tudnád előre minél inkább felmérni. Pl. Kérheted, hogy találkozz a jövendőbeli kollégákkal, megnézhesd a helyet, ahol dolgozni fogsz, akár kérhetsz egy próbanapot is (ők meg persze mérlegelhetik, hogy erre mennyire nyitottak).


Ha szereted a mostani helyet és a pénzen kívül minden másban versenyképes, akkor érdemes futni egy kört vele, hogy a mostani hely hajlandó lehet-e emelni? Sok helyen nem ajánlanak emelést, vagy akár ha te felhozod is tiltakoznak, de amikor előkerül, hogy máshova mész, mindjárt tárgyalóképesebbé válnak.


Ahogy #1 írta, arra is érdemes felkészülni, hogy a mostani helyen történhet olyan változás, ami akár minden előnyért eltünteti a mostani cégnek és szívás lehet, ha emellett még a több pénzről is lemondasz.

aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem! Semmiért nem cserélném el a hivatásomat!
aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Senior Séf ***** válasza:
100%

"Tegyük fel szeretitek a jelenlegi munkátokat..."

Ne is mondd tovább. Az ember az élete harmadrészét a munkahelyén tölti. Qurvára nem mindegy, hogy ez milyen hangulatban telik. Nincs annál jobb, mint amikor jól megfizetik,amit szeretsz csinálni.

aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem. Legalább 250+ kéne. Jó a mostani helyem.
aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kizárt. Teljesen mást dgozok de a plusz 10o semmire nem lenne elég.
aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!