Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Menjek vagy maradjak a munkahe...

Menjek vagy maradjak a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Próbaidőn vagyok,5 hete kezdtem... Viszont már most olyan gyomoridegem van miatta. Munka előtt egy nappal azon gondolkozok, hogy vajon most mibe kötnek bele, miért csesznek le. Értem én, hogy azért már 'nem most' kezdtem, de akkora a káosz a helyen, hogy esélytelen ennyi idő alatt úgy betanulni, hogy ne kelljen segítség.
aug. 11. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Ne haragudj, de ha én azt írom, hogy mindenképpen menj el, és jövő hónapban éhen halsz, az kinek a felelőssége lesz?

Komolyan nem értem miért idegeneket kell megterhelni ilyen kérdésekkel, akik sz@rt sem tudnak rólad. De a legszomorúbb, hogy te magadról sem.

aug. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Maradnék, amíg nem találok másik állást. Persze tudom, hogy főállás mellett nem könnyű állásinterjúkra járni.

Ha van annyi tartalékod, hogy hónapokig meg tudsz élni belőle, akkor menj most.

aug. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Maradj, ÉS keress közben másikat. Ha most gyomorideged van, fél év múlva is az lesz, ezt garantálom.
aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem volt túl pontos a kiírásom, de a #3-as válaszoló megválaszolta. Főként az érdekelt volna, hogy későbbiekben változna-e ez az érzésem vagy sem.

Egyébként jelentkezek emellett néhány állasra.

aug. 11. 09:09
 5/9 A kérdező kommentje:
Pályakezdő vagyok, ezen kívül egy munkahelyem volt, ahol nem éreztem magam így és ezáltal nem igazán tudom hogyan is megy ez, betanulás után jobban menne e vagy szimplán elmúlna a gyomorideg.
aug. 11. 09:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megmondani.

Ha elvárható lenne egy átlagos munkavállalótól, hogy azt már tudja, amit te még ne mvoltál képes elsajátítatni, akkor nyilván nem a helyben van a hiba, hanem benned. Ilyenkor azt kell mérlegelni, hogy a gyenge képességeidet tudod-e esetleg kompenzálni belátható időn belül (extra szorgalommal pl.), vagy az elvárható szintet megütöd és a hely légkörével van gond.

Az a baj, hogy ezt te nem tudod reálisan megítélni, ahogy ennyiből egyik válaszoló sem. Ha van egy normális vezető/mentor a munkahelyeden, ő tudná csak.

aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szar a légkör, és még a munkakört sem adják át normálisan, akkor még próbaidő alatt mennék. Én egyszer voltam úgy, hogy nem adtam fel ilyen esetben, fél évig bírtam, de nem tenném meg még egyszer.
aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elvileg a képességem megvan hozzá, a mentor mondta. Volt előttem egy csajszi aki 2 hét alatt a kisujjából rázta ki ezeket és ahhoz mérten még nem top a teljesítmény.
aug. 12. 00:28
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: Ha megvan a képességed, más meg fele annyi idő alatt betanult, akkor melyik nem igaz?

Amíg meg sem próbálsz tárgyilagos lenni (magaddal szemben nagyon nehéz), addig hogy várod, hogy bárki is tudjon segíteni ilyen kevés információból?

aug. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!