Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnék Magyarországról...

Hogyan tudnék Magyarországról jelentkezve egy külföldi munkahelyen állást szerezni?

Figyelt kérdés
Közgazdász diplomám van és szeretnék más európai országban dolgozni. Főleg Dánia, Finnország, Svédország vagy Hollandia érdekelne. Nem beszélem egyik ország nyelvét se, de angolul beszélek és még spanyolul és egy kicsit németül is. Van SSC tapasztalatom 1,5-2 év, pénzügy számvitel területen. Aki talált sikeresen állást így, le tudná kérem írni a tapasztalatát! (Pl interjún mit mondott és stb) Nagyon szépen köszönöm

aug. 13. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nyelvtudás nélkül, szinte esélytelen ebben a szakmában elhelyezkedni. Arról nem beszélve, hogy a könyvelés, az adók, a jogok nem ugyanazok, mint Magyarországon. Teljesen más minden országnak. Én is közgazdász vagyok, de szobalányként kezdtem egy hotelben, Skociaban 10 évvel ezelőtt.
aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Beküldöd az önéletrajzodat rengeteg pozícióra, ami tetszik, és amire kompetens vagy. Én Németországban 2 hét alatt találtam így munkát, Magyarországról (és nem kulimunkát, hanem a szakmámba vágó, irodai munkát, anyanyelvi németek mellé). Hajrá.
aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Ja, mondjuk az necces, ha csak angolul tudsz, nem tudom, a te szakmádban mennyire elvárt az adott ország nyelvét beszélni. Én tudok folyékonyan németül is, nekem azért ment gyorsan/
aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Linkedin, indeed, orszag specifikus oldalak, vagy maga cég honlapjan jelentkezhetsz.

Előtte nézz utanna hogy egyáltalán elfogadjak a diplomád, vagy ott újra kell vizsgazni.

Foleg ha nem hianyszakma, nagyon em fogbak külföldről kapkodni utannad.

Sőt, itt Írországban lakáskrizis van, szóba sem állnak veled ha nem laksz már alapbol a szigeten. Ajanlott ennek is utanna nézni.

Közvetítő csak lehúzás, csam akkor menj, ha efyedul is kepes vagy boldogulni.

aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Feltudlak kesziteni, de nem ingyert ugy ,hogy barmelyik orszagba felvegyenek az on altala kivalasztott munkahelyre kb..

A tobbi feljeszito bena, az akapokat sem ismerik. Barkit lenyomok.

aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!