Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyemen pár hete kezdtem...

Munkahelyemen pár hete kezdtem és rájöttem, hogy a kollégám nárcisztikus. Hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Felismerem őket. Elsőre faggatózott, milyen helyeken dolgoztam. (gondolom nyomoz, mert kontrollmániás) Persze kiderült, hogy ugyanabban a városban dolgozott ő is. Láttam, hogy brutál módon mereven néz rám, olyan tipikus gonosz nézéssel.

Majd mindig szól valamit: Pl. Én: Abban a csokiban biztos van valami alkohol, ezért van jó kedvetek. Ő: Dehogyis, a társaság miatt.. (Ezt cinikusan érdekesen felém nézve.

Előtte azt kritizálta, hogy tudom-e, hogy mit kell csinálnom, mert olyan elveszettnek tűnök (ami nem igaz, jól megy a meló)

Mindig kiszagolja, mikor tud támadni, megfigyel és ráérez. És olyan dolgot mond, amire nagyon nehéz jól reagálni, határt fektetni.



#nárcizmus #mérgező kolléga
aug. 15. 18:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
#9 Nekem egy munkahelyemen sem volt soha problémám a kollégáimmal. Mindenkivel jól kijövök. Ha tényleg rosszindulatú lennék, amit itt feltételezel, akkor szerintem nem így lenne. Nálunk is folyton jó a hangulat és nevetgélünk. Nekem olyan irigykedésnek tűnt ez a beszólása a kérdezőnek, mert neki nincs ilyen jó kedve. A kollégája szerintem meg segítőkész volt, de lehet hogy rosszul gondolom és én tévedek.
aug. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Megint egy önjelölt pszichológus. Te TUDOD, hogy ő nárci, mert FELISMERED őket 😂 Tudod te milyen kevés az igazi nárcisztikus? Nem tudod, honnan is tudnád. Csak most hirtelen mindenki nárcisztikus. Mi lesz a következő divatos megnevezés?

Menj dolgozni...

aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
24%
sztem ez csak egy szimpla idióta
aug. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!