Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha váltani szeretnétek mennyir...

Ha váltani szeretnétek mennyire teszitek oda magatokat a meglévő munkahelyen?

Figyelt kérdés
Én most ebben a helyzetben vagyok, nagyon szeretnék elmenni a jelenlegi helyemről és el is kezdtem interjúzni az utóbbi 3-4 hónapban, de sehonnan nem jött össze még ajánlat. Volt ahol tényleg gyengén ment a szakmai rész, de több helyen az volt, hogy már több körön is túl voltunk és akkor mondták, hogy most létszám stop van, most nincs projekt, ahová betegyünk. Egyik barátom, akit leépítéskor elküldtek fél évig nem dolgozott mire talált valamit. Úgyhogy úgy voltam vele most már mindegy, addig fel nem mondok, amíg nincs új. Valamennyire azért odateszem magam, de nem aktiválok többet a szükségesnél, úgy vagyok vele a minimumot csináljam meg, aztán kész, a lényeg, hogy az interjúkon jól szerepeljek. Igazából a kollégákkal jól kijövök, de maga a munka és a domain nem tetszik, meg persze fizetésemelést is akarnék váltással.

aug. 15. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
70-80%ra. épp annyira, hogy ne szóljanak érte.
aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Semennyire, inkább visszafogom magam. Rosszabbnak mutatom magam. Nagy bukták szoktak abból lenne ha elsőnek a maximumot nyujtod.
aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
2 hét múlva lejár a szerződésem és már kaptam ajánlatot egy másik munkahelyre, amit elfogadtam. Nem változott a munkám minősége és mennyisége semmit. A munkahelyemen belül kimondottan jól dolgozom, amit a felettesek is rendszeresen elismertek. Nekem egyszerűen ez a normális munkatempó, nem erőlködöm.
aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem árt figyelned, hogy kicsoda a másik oldal, akinek termelsz, mert az sem mindegy egy normális emberkének.
aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemrég volt váltásom, egy hónappal előtte bejelentettem, hogy elmegyek, és az utolsó hónapban már maga a főnök sem akasztott semmilyen pluszmunkát a nyakamba, éppen csak amit nekem volt muszáj még megcsinálni. Az új hely viszont nem igazán jött be, úgyhogy kicsit bánom is, másrészt meg most egy darabig pihenek legalább, mert sok volt összességében minden ebben az évben.
aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Pontosan úgy vagyok ezzel, Kérdező, ahogyan te. Ha már nem akarok maradni, akkor éppenhogy dolgozom, tessék-lássék módjára. Nem erőltetem meg magam.

Nagymamám mindig arra tanított, hogy kíméljem magam.

Minden energiámat arra fordítanám, hogy találjak egy jobb helyet.

aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyenek voltak veled.

Férgek voltak? Olyanokat kell csinálnod ami nem volt a szerződésben és nem beszéltétek meg? Késik a fizetés néha? Passzív agresszívoskodnak? Segítenek ha kell?


Maximumot semmiképp se adj bele, hiszen nem akarsz fentebb jutni ott.

De ez alapján lennék leszaromtípusú és fair. Volt, amikor férgek voltak velem, hát ott maximális sunyulás ment. Volt pl, hogy késett a fizum, 10.-e volt a max határidő, erre 15.-én is én levelezgetek velük, és hívogatom őket, hogy küldjék már a fizut. :) Hát annyi nappal kevesebbet dolgoztam kb, amennyit késett (konkrétan napi 1-2 órát max, 8 órás melónál.) Náluk eleinte beleadtam magam, de miután ezek a dolgok voltak, túl flegmának találtam őket. Szóval cummantsanak le.


Ahol meg jófejek, pl. ahol most vagyok, itt még hétvégén is dolgozgatok néha, csak hogy időben leadjak valamit nekik, vagy jó minőségben.

aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom magamról, hogy jobban bele kellene fektetnem ebbe az egészbe, mert szeretnék nagyon is váltani. A sors fintora, hogy 2 hónapja "szerelik" a táblagépemet, így a munkahelyemen igyekszem keresni más lehetőségeket.
aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Thunderfairy ***** válasza:
Csak amit kötelező azt csináljuk meg. Íratlan törvény.
aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A tessék-lássék, nem teszem magam oda magam stb munkavégzéssel az a legnagyobb baj, hogy elsősorban az ottani kollégáidat hagyod cserben, velük szúrsz ki, mert nekik kell helyetted is normálisan elvégezni a feladatot.
aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!