Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? ( több lent )

Mit tegyek? ( több lent )

Figyelt kérdés

A lényeg:

Tavaly ősszel Édesanyám elhunyt, nagyon jó volt a kapcsolatunk. Én a temetés után magamba roskadtam, fogalmam nem volt, hogy mihez kezdjek, hisz az egyik legfontosabb embert vesztettem el, óriási űrt hagyva maga után. Év végén megszületett a kisfiam, természetesen nagyon örülök, szeretjük Őt a párommal, igazából ők ketten tartják bennem a lelket.

Ezek ellenére nem tudom túl tenni magam a történteken, gyakran járok a temetőbe, illetve olyan helyekre ahol sokszor megfordultunk együtt, olyankor elidőzök ott és csak emlékezem.

Olyan napok is voltak, amikor szabályos túrákat tettem meg, egyik helyről mentem a másikra.

Nagyon szeretnék ezen változtatni, mert normális apuka szeretnék lenni, párommal is beszélgethetek erről bármikor, de legbelül mégis úgy érzem mintha egyedül maradtam volna.

Ti voltatok hasonló helyzetben? Hogy sikerült megoldást találni?

Köszönöm ha elolvastad és válaszolsz!



2019. máj. 2. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon is értelek, nekem a párom hunyt el 1 éve...én nem tudok vigaszt mondani, mert sztem sosem fogom tudni feldolgozni; begubóztam, csak a gyerekeimnek "élek", sokat nosztalgiázok....ideig-óráig néha jobb, próbálom kimondani hogy elengedem, de ez nem őszinte mert egyszerűen annyira kötődtünk egymáshoz, hogy nem tudom elengedni.

Van akinek 8-10év kellett hogy vmennyire "helyrejöjjön", de mindenki más.

Nagyon sajnálom, kitartást kívánok!

2019. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!