Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ritka az ha valakinek nincsene...

Ritka az ha valakinek nincsenek barátai, társasága?

Figyelt kérdés
Én mindig magányos vagyok. Ha megyek bárhova ahol emberek vannak, mindig azt látom hogy másoknak sok ismerősük van, jól érzik magukat egymással. Nekem ez teljesen elképzelhetetlen. Nem tudom hogy nekem miért nem alakult ki semmi. Gondolom a kinézet is sokat szamít.
tegnap 08:30
 1/9 kürtőskalácska ***** válasza:
75%

A kinézetről annyit hogy nem hiszem hogy az jelentősen befolyásolna hogy mondjuk barátokat szerezz.

( Én pl fél szememre vak vagyok balesett miatt, hegek vannak rajtam különböző egyébb dolgok miatt.)

Szerintem elég sok felnőtt magányos a munkára figyel és közben elfelejt barátokat szerezni,élni.

De ezen tudsz változtani.

tegnap 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Ha csávó vagy akkor egyáltalán nem ritka manapság sajnos :(
tegnap 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem ritka.
tegnap 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori, és egyre gyakoribb.
tegnap 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi számít gyakorinak, én azt látom ismerősi körben, hogy mindenkinek van legalább 1-2 barátja, a maguknak valóbb embereknek is. Vagy inkább úgy mondanám, hogy társasága mindenkinek van, arról nem szoktam mindenkit kérdezgetni, hogy na és ezekből mennyi az IGAZI mély barátság, de sok emberrel beszélgetek mindennapi témákról és mindig mondják, hogy haverral, barátokkal ez volt/lesz a program, stb. Van egy kolléganőm, akiről azt hittem eleinte, hogy ilyen kis otthonülős nyugis introvertált, erre minden hétvégén csapattal jár technobulikba. Az egyik sráccal szintén nehéz volt összehaverkodni a munkahelyen, mert ő is ilyen kis csendes, nem sokat beszél, róla meg kiderült, hogy zenekarban játszik és folyton jár próbákra, koncerteznek. Egy régebbi kollégám panaszkodott néha, hogy neki nincsenek barátai, ehhez képest ő is járt el emberekkel, szóval szerintem a gyakoribb az lehet, hogy társasága ugyan van a többségnek, de lehet nem érzi, hogy ezek elég bensőséges kapcsolatok lennének, inkább csak szórakoznak együtt, de nem tudnak a problémáikról beszélgetni, lelkizni (ugyebár nemtől függetlenül ez is kell a többségnek), inkább csak programpartnerek.
tegnap 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ritka, egyre többen vannak így.
tegnap 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyakori dolog ez már, sajnos, és szerintem ez csak egyre jobban terjedni fog.

Én is így vagyok, pontosabban, csak egy barátnőm van, vele meg alig tudunk programokat, találkozókat szervezni különböző okok miatt. Baráti társaságom meg nincs is, sosem volt. 2 unokatesóm is ugyanezekre panaszkodik.

Mindannyian huszonévesek vagyunk.

tegnap 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Az elmagányosodás kórként terjed. és de, a kinézet nagyon is számít.
tegnap 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyre gyakoribb eset.
tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!