Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elítéltek egy 22 éves...

Ti elítéltek egy 22 éves srácot, aki nem jár társaságba, nincsenek barátai, valamint szociális fóbiás?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2017. jún. 24. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szociális fóbia betegségben szenved és valószínűleg ez az oka a felsoroltaknak azt kéne elítélni aki elítéli az ilyet...
2017. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem jó szó ez az "elítél" szó. nyilván senki nem ítél el azért, mert félsz az emberektől. De esetleg "leírnak".


Ezért nem jó szociális fóbiásnak lenni. érdemes megoldásokat keresni, vagy magától is elmúlhat. Én például jobban lettem, miután kirúgtak a munkahelyemről. Nem azonnal, de fél év alatt már észreveszem.


Az olyan emberek társaságát keresem, akik hasonlóan gondolkodnak, mint én, és így sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok.

2017. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, sőt én nagyon kedvellek. Szerintem te egy nagyon intelligens és érzékeny ember vagy. Egy nagyon értékes tagja társadalmunknak.
2017. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi! Utolsó, ha nem szarkazmus, akkor neked is. (Mondjuk én nagyon nem ilyennek látom magamat, sőt...)


A való életben sokan bántanak emiatt, még a tulajdon anyám is azzal jön, hogy ,,Jajj, hagyjad már magadat!". Nem valami jó érzés, hogy az ember már a családtagjaira sem támaszkodhat...

2017. jún. 25. 08:57
 7/15 A kérdező kommentje:
Soha nem önthettem ki normálisan a szívemet, mert nem figyeltek oda rám. Amikor meg kiderült, hogy öngyilkos akarok lenni, anyám egyből jött, hogy ,,De hát miért nem szóltál, hogy baj van?". Hát, kösz, b+...
2017. jún. 25. 09:01
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Komolyan gondoltam, amit írtam.

Ha ennyire el vagy keseredve, azt javaslom, keress fel egy katolikus templomot, ott mindig örülnek a fiataloknak. (Főleg, hogy aránytalan nőtöbblet van.)

Beszélj egy pappal, biztos meghallgat. Mondjuk odamehetsz hozzá, és elmondod, hogy beszélgetni szeretnél, mert nagyon el vagy keseredve, öngyilkosságon gondolkodtál, nem jársz sehova, nincsenek barátaid. Biztos meghallgat, és talán beszervez valami hozzád illő társaságba.

Isten szeretetből teremtett téged, és azt akarja, hogy boldog legyél, megismerve Őt.

2017. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jajj, neeee! :( Mikor szűnnek már meg ezek a vallásos maszlagok???
2017. jún. 25. 17:39
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem maszlag, hanem galzsam :)

Amivel a templomban kenegetnék a te szíved, és akkor nem fájna :)

Plusz megtanítanának, hogyan tartsd be a parancsolatokat, és ezáltal fejlődnél és növekednél.

2017. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!