Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdjek magammal?

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Nincs kivel beszélnem, nem szeret senki. Nincs családom, anyám se, semmi. A legjobb barátom aki egy fogyi az is kihasznált és magamra hagyott, azaz adhds. Gyűlölöm a világot iszonyat nagy harag van bennem. Altatóval tudok csak aludni.

Egy ideig kedves voltam, volt bennem szeretett meg minden, de azaz adhds meg többi volt kamu barát kiölte belőlem. Most már csak mindenre csak gyűlölettel tudok gondolni.

Persze, addig nem lesz mellettem senki, amíg így, ilyen vagyok, de amikor kedves voltam tönkre tettek.



ma 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináld a karriered legyen sok pénzed, autód, sikereid, ne foglalkozz másokkal.
ma 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vezesd le a gyűlöletet. Az nem egy jó társ.

Szerintem az is jót tenne, ha felkeresnél egy szakembert.

ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
verd ki, és szarj mindenre aztán csinálj valami hasznosat magaddal és viszlát
ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van bármi ami érdekel?

Van amit szeretnél ha teljesülne?

ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először ettől a nagy mennyiségű haragtól kellene megszabadulni, illetve meg kellene találni azokat a dolgokat is, amik érdekelnek, amikben ügyes vagy, aztán azokat űzni, azokkal foglalkozni.
ma 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!