Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 3 hónap után írt vissza, most...

3 hónap után írt vissza, most ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Beszélgettek írásba egy lánnyal 3 hónapja 4 napot, kérdeztem tőle, hogy mikor dolgozik legközelebb, meg sem nézte, meg sem nyitotta egy hétig, akkor fogtam és nem érdekelt a dolog, most meg írt, hogy ma nem dolgozik 3 hónapja és 4 napja meg sem nézte.


Várjak én is annyit, vagy inkább hagyjam? Akkor volt az, hogy ha válaszol megkérdezem nem e futunk össze egy italra. Most úgy olyan fura lenne így 3 hónap után..



ma 19:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Beszélgettem*
ma 19:27
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Eddig mással találkozott.

Hagynám.

ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

"Várjak én is annyit"


. Ez eléggé kicsinyes lenne.


Szerintem el tudja dönteni az ember, neki mi fér bele.

ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Hagyd. Nekem egy barátnőm volt ilyen. Kérdeztem tőle, hogy milyen volt az adott program erre 5 hét után jutottam eszébe. Töröltem is a barátaim közül. Ez a teljes érdektelenség. Nincs értelme ilyen kapcsolatot fenntartani.
ma 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Haha de muris! 3 hónapra rá válaszol, hogy ma nem dolgozom!

Én válszolnák neki egy annyit, hogy ezt a kérdést 3 hónapja tettem fel, ma már nem aktuális a kérdés

ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha ló nincs, a szamár is jó. Pontosan ennyire veheted komolyan.
ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most ért rá onlinecsetekre
ma 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ám mi ilyenkor a jó, ez volt az egyetlen lány akivel beszéltem. 14 éve van facebookom és eddig nő nem volt a csetfejeknél. Ezért kérdezem, hogy lehet -e ez normális. Vagy esetleg akkor ne is foglalkozzak vele.. ma egész nap a fejembe járt, hogy mi lenne ha most írnék neki, meg milyen jó lenne találkozni vele.. Eddig mindig kimentem a hegyre és ott sétáltam körbe a telket meg a kis utcákat két naponta, akkor amikor találkoztam vele és megmondta merre lakik én elsétálgattam mindig felé, hátha találkozunk, annyi előnye lett, hogy már nem fáj a hátam a sok üléstől hanem rászoktam a sok-sok gyaloglásra még esőben is. Csak nagyon rossz magányosan.. egyedül.
ma 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!