Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi tortenik akkor ha kilepunk...

Mi tortenik akkor ha kilepunk a megazokott komfortzónából?

Figyelt kérdés

Erdekelne a kerdes,hogy mit gondoltok jobb lesz utánna minden? Eloszor nehez es utanna jobb vagy hogy latjatok ezt ti?

Munka terén.



2018. okt. 9. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Először mindenképp rossz, furcsa érzés kilépni a burokból, bármiről is legyen szó, de minél többször és gyakrabban teszed meg, sokkal felszabadultabb és magabiztosabb leszel, nem pánikolsz be az új helyzetektől. Én pl. soha nem mozdultam ki, ha nem volt dolgom, de ahogy egyre több mindent kell csinálnom, muszáj mennem egyre több helyre és szép lassan belerázódtam. Minél jobban kitágítod a komfortzónád, annál könnyebb lesz. Csak fokozatosan csináld.
2018. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
megazokott?:D az mi?
2018. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Köszi!

#2 Megszokott. Nem jöttél rá? :D

2018. okt. 9. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Én először rettenetesen félek és stresszelek, testi tünetei is vannak, pl. a hasam fáj és khm, stb.

Minden gondolatom az adott dolog körül forog. Néha kibírhatatlan lehetek, amikor sokszor felhozom a témát és/vagy ezer embert megkérdezek a dologról.

Esetleg álmodom is a dologgal - zömében rosszakat.


Reménykedem, hogy az adott dolog mégse fog megtörténni: mégse kell elmenni arra az állásinterjúra, mégse kell oda vezetni, mégse kell XY-nal találkozni, mégse kell azt az email-t megírni, mégse kell ezt és ezt megszervezni.


Aztán megtörténik.


Másodszor már jóval könnyebb és ha még nem is válik a komfortzónám részévé, hamarosan azzá válik...


...de addigra sokat ad: új dolgot tanulok (akár magamról), új erősségemre jövök rá, új ember(eke)t ismerek meg.


Nő a komfortzónám (hiszen az adott új dolog a részévé vált), okosabb, erősebb, jobb vagy több leszek.

2018. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%

Egyszer kiléptem a komfortzónámból.

Odamentem 5 részeg cigány hoz majd közöltem velük, hogy meg fogom ba szni a szájukat.

Hát ami utána történt az nagyban befolyásolt, hogy utána ne csak a zónából, még a szobából is alig bírtam kilépni.

2018. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nemaRendőrség ***** válasza:
Én nem mertem emberekkel beszélni, de szép lassan, folyamatosan kiléptem a komfort zónámból. Most tanítok
2018. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 XDD
2018. okt. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább előnnyel jár, igaz eleinte nehéz lehet, de fejlődés van benne.
2018. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!