Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? 16/l

Mit tegyek? 16/l

Figyelt kérdés
Annyira magányos vagyok úgyérzem senkit sem érdekel mivan velem,annyira szükségem volna egy társra,de a korombeli fiúk annyira éretlenek nekem nem erre lenne szükségem.Azonban a már érett férdia szóba sem állnának velem.Pedig annyira egy idősebb férdira lenne szükségem,aki már tapasztalt és bölcs.Sokak szerint apakomplexusom van,de nem gyógyítatni szeretném,hanem boldog lenni.

2015. okt. 14. 17:26
 1/8 A kérdező kommentje:
elnézést elnéztem a F betűt
2015. okt. 14. 17:27
 2/8 anonim ***** válasza:

Hmmmm

mesélj.

2015. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azért csak óvatosan az idosebb pasikkal, ki ne használják a naivságodat
2015. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg úgy élni ahogy most vagy. 16 évesen még nagyon fiatal vagy. Ha éretlenek a fiúk, keress barátnőket, járj el olyan helyekre ahol érettebbek vagy hozzád hasonló érdeklődésűek vannak. Lehet úgy érzed senkit nem érdekel mi van veled, de valójában lehet hogy sok barátodat nagyon is érdekli csak nem akarják megkérdezni.

Én is hasonló voltam nemrég (mondjuk én fiú vagyok és a lányokkal voltam így), de rájöttem hogy van még idő :)

2015. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
19 már elég érett?
2015. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd, támogatom és jónak érzem, hogy fel akarsz/akartok lépni a pedofilok ellen, mert ez mindannyiunk érdeke, de ez így nagyon átlátszó, így csak töredékük fog ráharapni a csalira. Túl direkt, túl konkrét felajánlkozás.
2015. okt. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12 vagy 14 alatt pedo aszem felette már nem
2015. okt. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
44%

Akkor keresd az olyan emberek társaságát akikkel jól érzed magad! Ha neked az idősebbek jönnek be, és velük tudod jobban megértetni magadat, akkor őket keresd.

Ha van valami hobbid és eljársz esetleg valahova (torna, sport, zene, bármilyen közösség ) akkor célzottan tudsz ismerkedni :) !

35/F

2015. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!