Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csúnya, buta, magányos 40-es...

Csúnya, buta, magányos 40-es nő vagyok. Vannak itt hasonló helyzetben lévő férfiak?

Figyelt kérdés

szept. 20. 21:23
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
77%
Vegyél macskát...
szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
66%
Könyörgök ha így állsz magadhoz milyen más lennél? Ahelyett hogy olyan partnert keresel egy anoním oldalon aki ugyan olyan reménytelen mint te, és csak egyre lejjebb húz akár tehetnéd azt is hogy dolgozol azon amit csúnyának gondolsz magadon, és elfogadod önmagad. Butának érzed magad? Hát ne rohaszd ezen az oldalon az agyad, mozogj, tanulj, járj múzeumba, olvass, vagy csinálj bármi hasznosat. Magányos vagy? És attól jobb lesz hogy a gép előtt ülsz és feltetted ezt a kérdést? Elárulom nem. Szóval most attól hogy feltetted ezt a kérdést nem lett jobb, csak várod a "jajjjjj de sajnállak kommenteket". Ehelyett csinálhatnál valami értelmesebb dolgot és nem lennél magányos. Szívesen. (tudom lehetnék akár motivációs szöveg író is XD)
szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
17%
Neked se kellenek a csúnya férfiak, akkor mit akarsz tőlük itt? A csúnya nőknek is a jóképű, testes férfiak kellenek.
szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a csúnya vagyok rész?
szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

#2-es: aki alapból reménytelen, felesleges küzdenie.

Sajnálni nem kell.

szept. 20. 21:45
 6/37 A kérdező kommentje:

Csúnya: kívül-belül egyaránt.

Szerethetetlen.

szept. 20. 21:46
 7/37 A kérdező kommentje:
#3-as: nekem semmi gondom a csúnya férfiakkal.
szept. 20. 21:47
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a szép. Csúnya.. mi a csúnya? Csúnya a bőröd? Nincs kisugárzásod? Túl vézna vagy, éppen kövér vagy? Nőnek túl szőrös? Kopasz vagy loboncos a hajad?? Szakállas? Vagy aránytalan műmelleid vannak? Most komolyan..?
szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
5. Nincs olyan hogy reménytelen ember, mindenkiben ott a remény, csak bemeséled magadnak hogy jaj bennem nincs, mert én szerethetetlen vagyok. Csak ha egy leheletnyit pozitívan állnál magadhoz akkor rengetegen szeretni fognak. Mert a szépség meg a szerethetőség belülről jön, és csak hozzáállás kérdése. Én sem vagyok egy szép ember, és rengeteg, de rengeteg hibám van. Mégis pozitívan állok magamhoz, és vannak barátaim és egy párom aki szeret. És régen amikor körübelül így álltam saját magamhoz mint nte most egy sem volt. Mert mindet elijesztettem azzal hogy folyamatosan visszahúzódtam
szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Aki betegség miatt csúnya, az is marad.

Alapból kevés ésszel áldott meg a sors.

Nem fogok pozitívan hozzáállni ezekhez a dolgokhoz.

szept. 20. 21:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!