Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csúnya, buta, magányos 40-es...

Csúnya, buta, magányos 40-es nő vagyok. Vannak itt hasonló helyzetben lévő férfiak?

Figyelt kérdés

szept. 20. 21:23
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
32%
Jó akkor az élet egy darab szar, egy perc néma csend mindenkinek aki él. Az élet igazságtalan, és soha nem lesz jobb. Mind megfogunk halni és senki sem fog ránk emlékezni. És ami utánunk marad az maximum egy kőtábla amire rá lesz írva a nevünk. Kb 10 évig gondozzás, aztán elgazosodik és senkit nem érdekelsz többé. Az ötven macskád éhen döglik és vége.
szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Mért baj, hogy meghalunk?

Nincs azzal semmi gond.

Utánam nem marad kőtábla, mert nem lesz temetésem.

Minek emlékezzen rám bárki?

Teljesen felesleges.

A macskáimról lesz, aki gondoskodni fog.

szept. 20. 22:40
 23/37 anonim ***** válasza:
Miért lenne darab szar az élet? Csak azt mondta hogy csúnya és buta, nem azt hogy depressziós. Lehet vidáman élni ezekkel a tulajdonságokkal, csak egy csúnya és buta férfi kell hozzá.
szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Ilyen csúnya és buta férfi nincs, kedves #23, mint amilyen gusztustalan nő vagyok én.
szept. 20. 22:44
 25/37 anonim ***** válasza:
47%
De van.
szept. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
47%
De nincs.
szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
De van
tegnapelőtt 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Ha vannak is ilyen férfiak, nekik én nem kellek.
tegnapelőtt 01:16
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg leirnad, hogy mi a gond veled?

Vannak olyan tényezők, amik lehetetlenné teszik, hogy egy ember párkapcsolatba keruljon, pl egy betegség vagy sérülés,ami miatt mondjuk egyaltalan nem tudod ellatni magad. Neked is valami ilyen van?

Butának tartod magad, és hogy nincs meg egy ilyen buta nő.... De az írásod alapján helyesen tudsz írni. Nézz körül egy Facebook adok veszek csoportban, esetleg egy Laposföld csoportban, És mindjárt okosabbnak érzed majd magad.

tegnapelőtt 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Nem publikus, ide nem írom le.
tegnapelőtt 01:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!