Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon magányos vagyok,...

Nagyon magányos vagyok, zárkózott. Tudom, nagyon sok ember nincs ebben a helyzetben, és vannak barátaik. Nekem már senkim sincs, még online sem. A gondolataim felemésztenek, és egyedül vagyok ezekkel. Hozzám hasonló emberek vannak itt? 20F

Figyelt kérdés
Bármilyen gondolatom is van, azt magamban kell tartsam. Egyszerűen nincs, akinek elmondjam. Olyan ember nincs az életemben. Hol vannak a hozzám hasonló emberek, akik ennyire barátok nélkül maradtak, és zárkózottak lettek? Úgy érzem, még segíteni is tudnék neki, és ő is nekem. A beszélgetésekkel, még akár online is. Hol vagytok?

júl. 21. 22:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanitt. Van kedved beszélgetni?
júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején chat oldalakon ismerkedtem. Ma is van olyan ismerősöm/barátom, akivel tartom még a kapcsolatot. Ennek 10-15 éve. Egy próbát megér ❤️
júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#1 Persze, hogy van. Írtam priviben, és ha az neked jó, pl instán is beszélgethetünk
júl. 21. 22:30
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is jó pár éve részben önszántamból, de részben úgy alakultak a dolgaim, hogy egyedül maradtam. Nekem kezdetben az segített ha leírtam azt amit szerettem volna valakivel megosztani. Hosszú távon sikerült könnyítenem magamon lelkileg mikor papírra vetem a gondolataimat. Nem árt, ha megismered önmagad és gondolataidat, hogy mit miért gondolsz úgy ahogy, mi az oka és mik a következményei. Ezek után elviselhetőbb önmagunkal élni, még a nehéz helyzetekben is. Persze ez időbe telik, akár években mérve.
júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt csinálom egyébként, csak nem papírra, hanem telefonba szoktam leírni. Hogy a sok gondolataim közt lássam az összefüggést. Egyszerűen senki mással nem osztottam meg ezeket.
júl. 21. 23:09
 6/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is írhatsz.

júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tudom mondani, hogy nagyon sokat tud segíteni, ha kiírod magadból, akárcsak magadnak, azt, amit igazából egy olyan emberrel osztanál meg, akit ismersz és szeretsz. Nem az igazi, mégis tud jócskán könnyíteni az ember lelkén.


A másik pedig chatoldalak, fórumok, hasonló helyek, appok. Nekem pl. még anno Starity-n, Tumblr-ön, Amino-n sikerült nagyon aranyos és rendes embereket megismernem, akikkel át is tértünk másik platformra beszélgetni. Ma már nem tartjuk, sajnos, aktívan a kapcsolatot, de előtte évekig extra sokat beszéltünk, írogattunk. Az utóbbi kettő ma is (nagyon) pörög, hátha találsz ott valakit, aki szimpatikus és összebarátkoztok.

júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam sokáig, és most sem annyira van rendben minden. Írj bártan, szívesen beszélgetek.
júl. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Xboxozounk 0-24-be
júl. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, csak még kilátástalanabbnak látom a dolgokat, mivel lassan 26 éves leszek. Attól félek, hogy most már az egész jövőm ilyen lesz - akár hosszú évtizedek. :(
júl. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!