Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon magányos vagyok,...

Nagyon magányos vagyok, zárkózott. Tudom, nagyon sok ember nincs ebben a helyzetben, és vannak barátaik. Nekem már senkim sincs, még online sem. A gondolataim felemésztenek, és egyedül vagyok ezekkel. Hozzám hasonló emberek vannak itt? 20F

Figyelt kérdés
Bármilyen gondolatom is van, azt magamban kell tartsam. Egyszerűen nincs, akinek elmondjam. Olyan ember nincs az életemben. Hol vannak a hozzám hasonló emberek, akik ennyire barátok nélkül maradtak, és zárkózottak lettek? Úgy érzem, még segíteni is tudnék neki, és ő is nekem. A beszélgetésekkel, még akár online is. Hol vagytok?

júl. 21. 22:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Akkor miert nincsenek barataid suliba vagy munkahelyen?
júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Egyszerűen suli utolsó 2 évére teljesen megváltoztam, egy csendes és zárkózott ember lett belőlem. Én sem tudtam ezt hová tenni. Biztos, hogy közre játszik gyerekkor, család és sokminden. De azt elismerem, hogy szakemberre van szükségem.
júl. 23. 20:51
 23/24 anonim válasza:
Nehéz megtartani a régi barátokat. Nekem sajna mindenki kiköltözött az országból. Néha jó lenne egy kicsit beszélgetni könyvekről , sorozatokról, játékról. Tanácsot kérni a magánéleti problémákhoz. Csak nem maradt senki, akinek el merném mondani a bajaim. Munkahelyen meg sokan még arra is büszkék hogy életükben nem olvastak , csak újságot. Szar így zárkózottan, de nem tudok ismerkedni utcán.
júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Sose volt egy baratom se iskolakba, 2010-be talalkoztam egy sraccal munkahelyen, azota o az egyetlen baratom
júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!