Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Már évek óta nehezemre esik ellátni a napi teendőimet, nyomaszt, ha bármit is kell csinálnom. Jártam egy fél évet egyetemre, de otthagytam, mert azt is utáltam és most annyira semmirekellőnek érzem magam, egyre inkább foglalkoztat az öngyilkosság gondolata, nem sok embernek hiányoznék. Van néhány barátom, de valamikor még velük sincs kedvem találkozni, hiába szeretem őket. Egyébként furcsa, mert ha valami jó dolog történik velem, ideig-óráig tudok felhőtlenül boldog lenni, olyankor úgy érzem, hogy minden jóra fordul, de utána megint visszaesek a letargiába. Párkapcsolatot nem tudok kialakítani, nagyon könnyen elkezdek kötődni azokhoz a fiúkhoz, akiket megkedvelek. Egy ideig általában én is érdeklem őket, aztán egyik pillanatról a másikra mégsem, én pedig még akkor is rágódok rajta, ha már ő rég elfelejtett. Sajnos naiv vagyok és hamar beleélem magam a dolgokba. Ez mindig megismétlődik, egyre inkább úgy vagyok vele, hogy nem is szeretnék senki iránt érezni semmit, mert úgysem fognak viszont szeretni/kötődni hozzám. Mi lehet velem a baj?
2015. jan. 25. 22:39
 1/7 A kérdező kommentje:
19/L
2015. jan. 25. 22:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat az elet nem egy habos torta. Semmi bajod. Nem lehet mindenkinek tokeletes elete vagy mindig felhotlen boldog. De ne gondolj meg ragoggy ilyen dolgokan mert a vegen teljesen felemeszt. Majd ugy is lesz valahogy.
2015. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyen fiatalon még az se baj, ha semmirekellő az ember, de vmi célt próbálj meg kitűzni magad elé, h az hajtson előre, én is ezt igyekszem tenni
2015. jan. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj!
2015. jan. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi bajod :) A semmittevésbe és a céltalanságba bele lehet fásulni. Nekem is volt egy időszakom az egyetem elején, az első vizsgaidőszak után, mikor sokat itthon lehettem, kicsit belefáradtam mindenbe és értéktelennek éreztem magam. Szerintem jó ha az ember el van foglalva, és nem feltétlenül kell ennyit agyalni mindenen, mert néha káros is lehet :( Találj egy célt és valószínűleg megoldódik ez a probléma :) Keress hobbit, vagy képzeld el magad különböző munkákban, merengj el azon mi tetszene, és ha úgy érzed, kezdj el valamit tanulni. És végképp ne zárkózz be az érzések elől! Tudom, sajnos nagyon tud fájni az elutasítás, a közöny, de azzal, hogy nem keresed másokkal a kapcsolatot és nem próbálkozol és nem nyitsz, és már nem akarsz szeretni többé, az őrületbe kergeted magad! Nem szabad. Szeretni igen is kell, ha sérülsz fel kell állni. Nem egyenes talaj az élet, vannak benne vakvágányok, de ha zsákutcába kerülsz vissza kell fordulni és másik úton próbálkozni, nem leülni és keseregni azon, hogy falba ütköztél! Biztos értékes vagy te is, csak még nem találtad meg önmagad. Dolgozz ezen!
2015. jan. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előttem lévőnek igaza van! + még szerintem egy háziállat, pl. egy macska, akit te nevelsz kb. 2 hónapos korától. Eléggé lehet hozzá kötődni és ha rosszra fordulnak a dolgok, akkor tudhatod, hogy ő ott van és sosem hagy el.
2015. jan. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne macskát, inkább kutyát, attól talán nem csak akkor kapsz szeretetet, amikor eteted, hanem amúgy is
2015. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!