Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kisfarkú pasiként mennyi pénz...

Kisfarkú pasiként mennyi pénz kell hogy egy valahogy kinező nő lefekdjünk velem?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 22:41
 81/102 A kérdező kommentje:
#80 ez egy jó kérdés. Érdemes lenne megkérdezni a nőket vajon miért?
tegnap 17:13
 82/102 anonim ***** válasza:
79%
Mert pl a kisfarkú pasim állandóan arra kért, hogy alázzam szex közben. Ezt élvezte. Néha nagy nehezen megtettem, mire későbbi veszekedésnél felhozta mint bűnömet. Azt hittem, nem hallok jól.
tegnap 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, a nők annyit mondanak (ha már mondanak), hogy a farok egyik irányba se legyen szélsőség. Ne legyen se öt centi (mert nem tölt ki), se huszonöt (túlságosan feszít). Ez a férfiak állandó hisztije, hogy a kicsi farkuk miatt sikertelenek, holott a valóság az, hogy az a baj, hogy te kéretlenül, az ismerkedés elején a farkadról beszélsz, mint valami magamutogató szatír.
tegnap 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 A kérdező kommentje:

#77 képzeld el egy isnerkedésnél kicsit se érdekel, főleg nem az az első kérdésem mint ahogy a nők 99%-nak az. Ennél ezer másik fontosabb és érdekesebb téma van ami befolyásolhatja a kölcsönös szimpatiát. Pl tök mindegy hogy projekt manager vagy lidl eladó, de krvára nem mindegy hogy pl sarkalatos kérdésekben eltérő a véleményünk vagy ha totál ellenkező az érdeklődési körünk.

Ezért nem érdekel valójában egy férfit se a nő munkája, csak őket a pénz és a pozíció, státusz miatt.

tegnap 17:17
 85/102 anonim ***** válasza:
Érdekes, soha, egyik exemtől sem ismerkedési fázisban senkitől nem kérdeztem, mindig a pasik kezdik a témát.
tegnap 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 anonim ***** válasza:
85%

84

Mert leszarod a másik embert. Nem érdekel, hogy hogyan él, mit csinál, mivel tölti az idejét stb.

tegnap 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 anonim ***** válasza:
88%
Legalább kiderült, miért vagy ennyire sikertelen a nőknél. De megnyugtatták: ha "Szia, Béla vagyok, 30 centis a farkam" lenne a szöveged, akkor sem állnának veled szóba.
tegnap 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 anonim ***** válasza:
60%

Hú haver, te nagyon kilehetsz.

Mik ezek a marhaságok, hogy 25 meg 40 felett a nők nem tisztelik csak a lóvét meg a centit?

Meg mi az, hogy szegényen nem lehet valaki boldog, meg miért hülyeség az, hogy a szépség belülről fakad?

Te egy iszonyatosan negatív forma vagy, minden szavadból süt, emiatt nincsen párod, hiába próbálod ráhúzni a saját sarad a nőkre.

Mielőbb fordulj pszichológushoz, mert amíg nem teszed rendbe magad, neked teljesen feleslegesen még csak elgondolkodni is egy kapcsolaton. Nem a pénzhiány, meg a farokméret a gázos, hanem a gondolkodásod. Ezen dolgozz...

tegnap 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 A kérdező kommentje:
#87 30 centis nem is kellene.
tegnap 19:00
 90/102 A kérdező kommentje:
#83 a szélsőséges méret nem válasz. A 12 vagy 17 nem szélsőség mégis ég és föld. A kéretlen kommunikáció vagy szatirkodásra pedig írtam, hogy semmi kedvem az élőben megalázáshoz.
tegnap 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!