Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezért megéri élni? Tényleg...

Ezért megéri élni? Tényleg nyomorék az életem?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 26 éves és Németországba élek.. 26 évesen eddig csak egy barátnőm volt az is 3 évig. Családom igazából sose volt, csak egy anyám aki alkoholista volt nagyon sokáig.. a pénz az nem kérdés mert nyilván van mibű vásárolni, élni.. de ennél több kell. Szeretnék egy magyar barátnőt de itt mindegyik csak párral, családdal,gyerekkel, férjel jön ki... Ha még találok az persze hogy 300-400-500 kilométerre lakik tőlem. Úgy érzem mennek az évek és feleslegesen élek így egyedül. Magyarországon meg nem akarok 12 órát dolgozni a kis 200 ezer fizuért .. többi ismerősöm meg már családapa, felesége van, barátnője.. én meg... Pénzen kívül semmit nem tudok felmutatni... Teljesen depressziós vagyok hogy mennek az évek és nem vagyok boldog...

júl. 28. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Jól értem, hogy az egyetlen problémád, hogy nincs magyar barátnőd?
júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
26 évesen lett az első komolynak tűnő párom, nem volt képes rendesen elköteleződni, 31 évesen ismertem meg az igazi páromat. Semmiről nem vagy lekésve, addig foglald el magadat és élj abból a pénzedből. Egyébként én a szerény 250-ezremből is jól élek párommal együtt, bár nekem szerencsém van.
júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen
júl. 28. 14:19
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk külföldi országban specifikusan x nemzetbe tartozó párt keresni elég nehéz lesz. Nyilván vannak kint szingli magyar nők is, de mint látod, sok értelme nincs rájuk korlátozni a dolgot. Esetleg helyi expat csoportokban próbálkozz ismerkedni, hogy valami tanácsot is adjak.
júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

"Ezért megéri élni?"

Bármiért megéri. De nem gond, ha van életcélod, hobbid.


"Tényleg nyomorék az életem?"

Nem.


Vegyél ki szabadságot és utazz le Magyarországra fesztiválokra, ahol nőkkel ismerkedsz. Úgyis sok magyar fiatalban, fiatal felnőttben benne van az a gondolat, hogy elhagyja az országot.

júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

Magyarországon is lehet 200 felett keresni.

Külföldön meg talan alkalmazkodni kellene, es abbbahagyni azt a korlatolt mentalitast.

Es attol hogy kiirod a 25-ik kerdesed, semmi se fog valtozni ha csak nyavalyogsz...

júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Senior Séf ***** válasza:
94%
Csak a nő hiányzik? Én közel 50 felejthető kapcsolat és egy elrontott házasság után, 40 évesen találtam meg, akiért valóban érdemes élni. 25 éve imádjuk egymást, és remélhetőleg ennek az istennek az idejében ez nem is lesz másképp. Ha ezt nézed, nem késtél le semmiről.
júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Hát akkor vegyél egy csajt itthon, akit kiköltöztetsz magadhoz és kész.

Ha már annyira nagyra vagy a kinti béreddel

júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a bajor nőkkel? Nagy a csöcsük és sörszaguk van? :D
júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Magyar Közösség nincsen esetleg ahol lehet ismerkedni?
júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!