Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezért megéri élni? Tényleg...

Ezért megéri élni? Tényleg nyomorék az életem?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 26 éves és Németországba élek.. 26 évesen eddig csak egy barátnőm volt az is 3 évig. Családom igazából sose volt, csak egy anyám aki alkoholista volt nagyon sokáig.. a pénz az nem kérdés mert nyilván van mibű vásárolni, élni.. de ennél több kell. Szeretnék egy magyar barátnőt de itt mindegyik csak párral, családdal,gyerekkel, férjel jön ki... Ha még találok az persze hogy 300-400-500 kilométerre lakik tőlem. Úgy érzem mennek az évek és feleslegesen élek így egyedül. Magyarországon meg nem akarok 12 órát dolgozni a kis 200 ezer fizuért .. többi ismerősöm meg már családapa, felesége van, barátnője.. én meg... Pénzen kívül semmit nem tudok felmutatni... Teljesen depressziós vagyok hogy mennek az évek és nem vagyok boldog...

júl. 28. 14:09
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Én Angliában éltem így. 18 évesen úgy döntöttem kiköltözöm, mert majd minden jobb lesz ott. De továbbra sem volt senkim, próbáltam ismerkedni, de nehezebb mint itthon, csak értéktelenebbnek éreztem magam, és az itthoni barátaim meg elkezdtek eltávolodni, mindenkinek voltak hétköznapi problémái, amit utólag tudtam meg mindig. Amikor pedig én beszéltem volna valakivel, akkor épp senki nem ért rá. Szóval 10 hónap után hazakullogtam.😄 És most hiányoznak az ottani élet bizonyos részei, és itthon sok szempontból megint rossz, de legalább a barátaimmal lehetek. Bár párom még mindig nincs, ahogy sosem volt, de legalább volt pár randim. (Egyikből sem lett második, de már ez is több a semminél, nem?:D). Szóval biztosan nehéz lehet 26 évesen, de kitartást!:)

19L

júl. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem könnyű magyar barátnőt találnod kint, de nem is esélytelen. Ne add fel, sztem társkeresőn is kereshetsz.
júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Tanulj meg németül és akkor lehet német csajod is. Meg bármilyen. Az egyetlen nyomorékság ez az életedben, hogy még mindig nem tudsz németül.
aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 já jà sőn
aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!