Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kisfarkú pasiként mennyi pénz...

Kisfarkú pasiként mennyi pénz kell hogy egy valahogy kinező nő lefekdjünk velem?

Figyelt kérdés

szept. 17. 22:41
 61/102 anonim ***** válasza:
en azt nem ertem, ha tobb szaz novel volt lehetoseged ismerkedni, hogy a jo eletbe nem sikerult talalni egyet, aki mellett kepes vagy elfogadtatni magad?
tegnapelőtt 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/102 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, incel barátom! Anonim oldalon leírhatom: a páromnak bizony kicsi a farka, és átlagos a fizetése. Mégis a párom, huszonsok éve. A méret sosem volt beszédtéma, amikor ágyba kerültünk, már tök mindegy volt, mekkora, csak jöjjön már!

Persze, ha az első randin"Szia, Béla vagyok, kicsi a farkam"-dumával kezdett volna, akkor nem lenne a párom.

Érted már? Előbb meghódítod a nőt, utána dugod meg. A szerelmes nőnek mindegy, mekkora.

tegnapelőtt 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/102 A kérdező kommentje:
#61 erről szól a kérdés. És a választ ne tőlem kérdezd hanem a nőktől. Hogy vajon számukra egy csóró kisfarkú pasi miért nem számít embernek, miért érezne mást vagy viselkedne rosszabbul mint a legtöbb exe aki alkoholisták pszichopaták narcisztikusok stb stb
tegnapelőtt 15:23
 64/102 A kérdező kommentje:

#62 nézd kedves okostojás anonim barátom huszonsok év alatt megváltozott kicsit a világ...

És a 40+os kiégett penzéhes nők nem olyanok mint a 80-90-es évek tizenéves fruskái. De amúgy köszönöm jó tanácsot 🤣

tegnapelőtt 15:25
 65/102 anonim ***** válasza:
79%
Hát én pont 40+-os vagyok...
tegnapelőtt 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/102 anonim ***** válasza:
85%
Neked már fel se állna. Egy környezetváltás jót tenne és jó messze, mert ahol már egy picit is kiismertek, ismerik a búval bélelt képedet, ott már te el vagy könyvelve. Abban a hitben vagy, hogy a szexuális aktivitás, szexuális teljesítmény az abszolút meghatározó egy ember megítélésében és ezt már te a jelenlegi környezetetben nem tudod levetkőzni. Új környezetben minőségi emberi kapcsolatok kiépítésére törekedj. Hidd el még a bárca nélküli k#rva se biztos, hogy azonnal arra tér mi van a gatyádba
tegnapelőtt 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/102 anonim ***** válasza:
70%

63as, nekem ez meg mindig nem all ossze. A ferfiak nagy resze elete soran jo ha 40-50 randit osszehoz. Van aki ennyit se, mert tul gatlasos, felenk, esetleg tenyleg csak egy fokkal szebb az ordognel.

Neked viszont TOBB SZAZ nonel volt lehetoseged az ismerkedesre, ami mar onmagaban is nagyon nagy dolog, es megse jott ossze.

Akkor nem lehet, hogy veled van a baj?

tegnapelőtt 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/102 A kérdező kommentje:
#60 köszi 🤪 bár azért megmutatnám milyen nőt kapsz Pesten havi 3 kilóból...
tegnapelőtt 15:44
 69/102 A kérdező kommentje:

#57 én egy szóval nem mondtam hogy minden oké velem.

Ahogy írtam kicsi a farkam és csóró vagyok...

tegnapelőtt 15:45
 70/102 A kérdező kommentje:
#67 online a több száz nővel való csetelés nem egy nagy szám , sőt kifejezetten kevés. Randiról szó se volt soha...
tegnapelőtt 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!