Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kisfarkú pasiként mennyi pénz...

Kisfarkú pasiként mennyi pénz kell hogy egy valahogy kinező nő lefekdjünk velem?

Figyelt kérdés

szept. 17. 22:41
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 A kérdező kommentje:

#86 nem ezt írtam hogy nem érdekel , hanem hogy nem ez a lényeg, nem az az első kérdésem mint a nőknek hogy mivel foglalkozol.

De ha ki akarod sarkitani akkor akár még az se érdekelne hogy mit dolgozik, az a lényeg hogy otthon velem szabadidejében mit tudunk csinálni

tegnapelőtt 19:05
 92/102 anonim ***** válasza:
Minek neked párkapcsolat, ha ennyire érdektelen vagy a másik iránt? Neked tényleg egy prosti kéne.
tegnapelőtt 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 A kérdező kommentje:

#85 és szerinted miért?

Többször leirtam ha ez nem lenne valós probléma és a nőknek és nem csak pár százaléknak mindegy lenne hogy 12 14 vagy 17 centi akkor nem lenne ennyi komplexusos férfi

tegnapelőtt 19:08
 94/102 anonim ***** válasza:
Ne húzd rá a férfiakra, hogy komplexusosak! Te vagy az. Egy normális, magabiztos férfinek nem a farokmérete a fő gondolata. Tisztában van a saját értékeivel, akár 10 centi, akár 22.
tegnapelőtt 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 A kérdező kommentje:

#94 nem húzom rájuk. Azt írtam rengeteg komplexusos férfi van, nem azt hogy mind az.

Tudom hogy vannak magabiztos vagy nagyképű és magukat isteni szexpartnernek képzelő kisfarkúak is.

tegnapelőtt 19:36
 96/102 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, te nagyon szánalmas vagy
tegnapelőtt 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim ***** válasza:
71%
Én egyetértek a kérdezővel fontos a farokméret, fontos a munka, nem mindegy hol tölti a párom nélkülem az idejét és mennyit tesz le az asztalra, emelett az sem, hogy élvezhető a szex vagy nem érezni semmit és erőlködés nélkül lemélytorkoznám. Viszont ha nem vagy elégedett az életeddel változtass! Van mindig lehetőség tanulni, fejlődni, több pénz keresni és kés alá feküdni is, ne itt sirasd magad.
tegnapelőtt 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen retardált egy gyökeret 🤣

Tipikus olyan csávó aki egydül rohadozik a panel lakásába körülötte mosatlan edények meg egy számítógép amin keresztül ontja magából az elborúlt elméjéből áradó f*szságait. Garantálom h neked a farkad helyén csak egy zsírcsomó van 🤣

tegnap 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 anonim ***** válasza:
47%

Figy, kérdező, te valamit nagyon szarul csinálsz!

Nem a farkad, nem a pénztárcád, nem a melód, nem a nők, hanem te magad, a szemléleted a problémás.

Minél hamarabb ismered be és kezdesz el dolgozni ezen, annál nagyobb eséllyel találsz valakit.

tegnap 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 A kérdező kommentje:
100. Lezártam a kérdést ✌️😵‍💫
tegnap 16:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!