Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kisfarkú pasiként mennyi pénz...

Kisfarkú pasiként mennyi pénz kell hogy egy valahogy kinező nő lefekdjünk velem?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 22:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 A kérdező kommentje:

#40 ha már ex akkor ez is csak kamu duma. Kifogás.


O isteni volt vele...de már nem. Akkor nem tök mindegy?

Ha meg másért szakitottál akkor hiába jó a szex , ő is lapátra kerül. Akkor legalább éljek úgy hogy kimondom amit gondolok

tegnap 14:16
 42/102 anonim ***** válasza:
88%

Egy normális ember az ismerkedés elején nem a leggyengébb pontjait teregeti ki.

Nem a farkad mérete a gond, hanem hogy mindent annak tudatában cselekszel és mondasz, hogy “Igen, kicsi a farkam”.

Nincs egészséges lelked és ez hamar lejön a nőknek és most kapaszkodj meg, a férfiaknak is. Nem a nőkkel van a gond. :)

tegnap 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/102 anonim ***** válasza:
85%
Ex, mert takarítási mániás, én meg teljesen az ellentétje voltam 17 éves, lovász tanulóként. De nem fogok magyarázkodni egy ilyen betegesen komplexusos személynek. Menj pszichológushoz.
tegnap 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 anonim ***** válasza:
84%
Nem a farkad a baj, hanem mentálisan beteg vagy.
tegnap 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/102 A kérdező kommentje:

#42 igen sajnos tudom hogy a mai ismerkedés arról szól a nőknek hogy a legjobban hazudó pasit választják. Sajnos én őszinte vagyok és nem akarok olyan kapcsolatot ami hazugságra vagy bizonytalanságra kezd épülni.

Miért ne mondanék el egy ilyen fontos , szakítási vagy megalázó dolgot az elején, arra várva hogy 3 nap vagy 3 hét múlva derül ki.


Ez a "nem az a baj hogy kicsi a farkad , hanem hogy úgy élsz mint egy kisfarkú" duma meg nettó hülyeség. A mai kor elmebaja hogy az emberek ne úgy éljenek amilyenek hanem tök másképp. A nő éljen úgy mint egy férfi, a dagadt mint egy sportos, a ronda mint egy szép a kisfarkú meg mint egy macsó... őrület

tegnap 14:32
 46/102 anonim ***** válasza:

hány centi?

csak hogy tudjuk, hogy mennyire valós a komplexusod.

tegnap 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/102 A kérdező kommentje:

#46 privátba se írtam meg állítólagos nőknek akkor nyilvánosan se fogom kiirni.


Kicsi. A nők 90%-nak.

tegnap 14:37
 48/102 anonim ***** válasza:
85%
Kamuka... Egy anonim oldalon nem írod ki? Hagyjuk már.
tegnap 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/102 anonim ***** válasza:
72%

Akkor a maradék 10 %-nak jó lennél, és erre “több száz” lehetőséged is volt elmondásod szerint.

Vagyis veled van a baj...

tegnap 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/102 anonim ***** válasza:
79%
kb. 11-12 cm-esre tippellek
tegnap 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!