Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Furcsának számít, hogy beülök...

Furcsának számít, hogy beülök hekyekre egyedül?

Figyelt kérdés

Mostanában ha van időm, akkor leülök egy teraszra egy limonádéra vagy egy koktélra, vagy beülök reggelizni, esetleg sütizni.

Úgy érzem, hogy furcsán néznek rám ezeken a helyeken. De lehet, hogy csak beképzelem.

De magamat is furcsán érzem ilyenkor, mert ugye nincs kivel beszélnem, szóval vagy nézelődöm közben, vagy mobilozok.

Szerintetek ez furcsa? Sajnos magányos vagyok, nincs kivel mennem. Aki szintén magányos, szokott ilyeneket csinálni?



aug. 21. 09:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Normális dolog. Léteznek intrók, egyedüli emberek.
aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem furcsa, en is csinalom, de en nem feszengek.
aug. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem fura. Nagyon sokan ülnek be egy kávéra, egy italra egyedül. Vagy mifelénk sok reggeliző hely van, ott szinte mindenki egyedül van.

Nemcsak az lehet egyedül, aki magányos.

aug. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen rendben van :)
aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Gyakran előfordul velem is.
aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

"De lehet, hogy csak beképzelem."


Igen, csak beképzeled.

aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Antiszociális lény ***** válasza:
86%

Nincs ezzel baj.


Ha utazom én is néha csinálom, csak azt nem szeretem amikor beszélgetni akarnak velem random emberek.

aug. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Rendszeresen megteszem, és étterembe is járok mindenfelé. Nincs most párom, barátok eltűntek. De nem falazom be magam senki miatt.

De ugyanúgy ahogy a 7-es ,én is utálom a kényszeres dumálókat. Meg a feleslegesen dumálókat !

aug. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

#7, kérdezhetlek?

Azt hiszem tegnap láttam egy válaszodat, ahol azt írtad, hogy magányos vagy. Ma meg azt írod, hogy nem szereted, amikor beszélgetni akarnak veled random emberek.

Én nem vagyok magányos. Viszont ha az lennék, én kitörő örömmel beszélgetnék random emberekkel random témákról egy teraszon egy pohár sör vagy üdítő mellett, vagy egy parkban a padon, vagy bárhol, ahol odajönnek hozzám. Szeretek beszélgetni. Annyi érdekes ember, annyi érdekes élettörténet, annyi érdekes sors van. Te miért nem szeretsz? Picit olyannak tűnik a hozzáállásod, vagy ha úgy tetszik akkor akár a sorsod is, mint a tanmesében:

[link]

"Fiam, én kétszer is küldtem melléd embereket beszélgetni, hogy ismerkedni tudj és ne legyél magányos..." - Puszi, Isten.

(Nem vagyok sem vallásos, sem hívő, csak összehasonlításként írtam a példát.)

A magányos emberek miért nem szeretnek beszélgetni, ismerkedni? A 22-es csapdája. Mások pont ezért nem magányosak, mert beszélgetnek, ismerkednek.


A kérdésre válaszolva:

Én nem vagyok magányos, de kifejezetten szeretek egyedül leülni egy teraszra és csak nézni, figyelni az embereket - és ha olyan a hely, akkor a tájat is. Imádok megfigyelni mindent, ami körülöttem zajlik. Minden érdekel. Volt már olyan, hogy odaültek mellém. Nem sokszor, talán egyszer-kétszer. De én nagyon szeretem. Azt is, ha egyedül vagyok és figyelhetek, meg azt is, ha leülnek mellém és érdekes dolgokat mesélnek. :) Minden embernek vannak érdekes történetei.

aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%

Kicsit Forest Gump - os a történeted, de tetszik !

Ilyen odaülést csak azokkal tesznek meg, akiknek jó a kisugárzásuk és szimpatikusak! Jó volt a válaszodat olvasni, kedves 9 -es :)


# 8

aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!