Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 22 éves vagyok Egyedül élek...

22 éves vagyok Egyedül élek Budapesten.Eléggé magányosan, Munka helyen kívűl nem beszélgetek senkivel, Nincsenek barátaim akikkel találkozhatnék sem pénzem hogy el menjek valahova Ismerkedni. Albérletben?

Figyelt kérdés

Lakom és a keresetem arra elég hogy ezt fizessem és kajára illetve tisztasági szerek stb.. viszont pluszban sosincs pénzem

Egy kicsit szerényebb- visszafogottabb típus vagyok nehezen nyílok meg új embereknek

És nem így akarom hogy el repüljön felettem az idő hogy tudnék ezen változtatni mármint egy 180 fokos fordulást



aug. 1. 22:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Helyes írásomért sorry


És még pár dolog mi előtt írnátok menj olcsóbb albérletbe/ felesleges körök

(Roma vagyok)és sok lakásnál volt hogy 2 héten keresztül minden nap mentem munka után lakás/ szoba nézőbe és mindig az volt hogy majd értesítünk aztán ezt meg untam és egy ismerősöm által vagyok a mostani albimba

aug. 1. 22:49
 2/14 A kérdező kommentje:

Gyerek koromban eléggé sokat

Gúnyoltak bántalmaztak az iskolában

És ez valószínüleg a mai napig meg maradt önbizalom hiány

aug. 1. 22:54
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Net van, tanulj valamit, ami érdekel.

Nyelvek, tőzsde, programozás, amik szerintem jók. Ha ezeket kamatoztatod, pénzed is lesz.

aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Programozás nem jó, már minden második ember junior, az meg nem nagyon kell sehová. Nyelvekre ott a google fordító, tőzsde lutri. Inkább valami másból legyen pénzed, pl nézd meg milyen pályázatok vannak.
aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem könnyű manapság ismerkedni. Az emberek többsége inkább családi klikkekben él, és hacsak nem találkoznak másik családdal, akkor marad nekik a sajátjuk.

Ezen kívül, úgymond egyszemélyes magányosnak annyira senki sem ad lehetőséget' ismerkedni még csak- csak, de mély barátságot kötni nem igazán.

Szal szívás, ha az ember nem családi úton ismerkedik valahogy.

Maga a figyelem kezd kihalni. Az meg elengedhetetlen ahhoz, hogy jó barátságokat lehessen kötni.

aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Át tudom egyébként érezni a dolgot. Sajnálom hogy jelenleg ez a helyzet, de muszáj lesz kilépned a komfortzónádból hogy új embereket ismerhess meg. Milyen dolgok érdekelnek? Ez már egy jó alap. Ez kicsit a vak vezet világtalant esete, hiszen nekem is ismerkedési problémáim vannak. Akiket meg ismertem, lassan eltűnnek az életemből az egyetem miatt. Lassan 1 éve küzdök visszatérő depresszióval (bár nem tudom hogy tényleg az e mert nem orvos mondta, de a tünetek olyanok). Ilyenkor az ember csak még inkább bezárkózik, de ennek nem szabad engedni. Próbálni kell ösztönözni magad mert különben elemészt. A pénz kérdése nehéz dolog, de annak hiánya nem teszi lehetetlenné az ismerkedést, csak nehezebbé. Próbálkozni kell, de ennél jobb tanácsot sajnos nem tudok adni, tekintettel a hasonló helyzetemre. Kitartást.
aug. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Street work out palyak

Parkok

Szorakozohelyek

aug. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

#4,

"Programozás nem jó, már minden második ember junior, az meg nem nagyon kell sehová. "

Igen, azért vannak itt Londonban programozó állások rakásra, mert nem jó és mindenki junior.

"Nyelvekre ott a google fordító,"

Igen, meg a lónak a nagy f-t, használd azt, amikor felhívnak vagy tárgyalsz.

" tőzsde lutri. "

Persze, azért írunk minden nap nyereséges stratégiákat.

Mondd, ha valamihez h#lye vagy, miért ugatsz bele?

Pályázat hát persze, ahelyett, hogy az eszét használna, lógjon az állam csöcsén...

aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy lehetsz ennyire tájékozatlan, és rajtad kívül mindenhol azt mondják hogy leépítések vannak. Ja te is csak egy újabb progi tanfolyamra szervezel jelentkezőket, hogy kb mlm rendszerben gazdagodjatok. Sorry, hogy rontom a bizniszt azzal hogy közlöm az igazságot.

A tőzsde biztos jó, de ismerősöm közgazdász tőzsdézik, még mindig nyomorog. Nyilván az angol kell, arra nem elég a google fordító. De azért nem kell túldimenzionálni hogy aki tud nyelvet annak eljön a kánaán. Akkor mondjuk tényleg eljön ha ki is költözik.

aug. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8 Nem az államon élősködik hanem az eun, vagy őket is ennyire sajnálod? Ugyanis onnan jönnek a pénzesebb lehetőségek, csak egy ötlet volt, ami nem tökéletes, viszont talán előremutatóbb mint kiképezni a 10milliomodik juniort is.
aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!