Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 22 éves vagyok Egyedül élek...

22 éves vagyok Egyedül élek Budapesten.Eléggé magányosan, Munka helyen kívűl nem beszélgetek senkivel, Nincsenek barátaim akikkel találkozhatnék sem pénzem hogy el menjek valahova Ismerkedni. Albérletben?

Figyelt kérdés

Lakom és a keresetem arra elég hogy ezt fizessem és kajára illetve tisztasági szerek stb.. viszont pluszban sosincs pénzem

Egy kicsit szerényebb- visszafogottabb típus vagyok nehezen nyílok meg új embereknek

És nem így akarom hogy el repüljön felettem az idő hogy tudnék ezen változtatni mármint egy 180 fokos fordulást



aug. 1. 22:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10,

És az EU pénze honnan van? Te fizeted be, tehát állami pénz.

Nem előremutatóbb, mint magáról gondoskodni.

" a 10milliomodik juniort"

Bárcsak ennyi olyan fiatal lenne Európában, akik programozást tanulnak, nem itt tartanánk.

És már a juniorok is magasan az átlag felett keresnek.

Nem értesz hozzá.

aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#9,

"Nyilván az angol kell, arra nem elég a google fordító. De azért nem kell túldimenzionálni hogy aki tud nyelvet annak eljön a kánaán. "

Ez lett volna az, amire írtam a választ.

"Akkor mondjuk tényleg eljön ha ki is költözik."

Innen látszik, hogy totál nem tudod, mit beszélsz.

aug. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek jön el a kánaán kint sem, de úgyis felesleges neked mit írni mert ki fogod forgatni. Az meg nem biztos hogy jó ha többen értenek a programozáshoz, úgyis annyira fejlődik az egész hogy hamarosan el fog avulni és nem kell mindenkinek kockulni, tök egészségtelen. Mondjuk annyi előnye lenne hogy kevesebb lenne a konteo mert meglátnák benne a szépségeket is többen. De azt nem hiszem el hogy ez még hiányszakma. Te egyébként ehhez miért ragaszkodsz ennyire? Hogy hiányszakma és felveszik az összes juniort (szinte)? Ezt honnan veszed?
aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Írhatnék bármit, eddig is szartatok rá mit írok, máskülönben nem tennéd fel kérdésnek amit nem állítottam.

Csak böfögitek a srácnak a leoltást, hogy visszahúzzátok.

Én neki írtam mint ötletet, ha megfogadja, megfogadja, ha nem, nem.

Az oltogatók véleményére pedig szarok.

aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!