Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudnék kezdeni magammal?...

Mit tudnék kezdeni magammal? Úgy érzem egyedül vagyok teljesen

Figyelt kérdés

Utólag, ahogy átolvastam látom, hogy nagyon rosszul fogalmaztam, de máshogy nem bírtam leírni. Remélem a lényeg érthető😊



Középiskolás diák vagyok, ahol szinte mindenkivel jóban vagyok az osztályból (meg pár valakivel osztályon kívűl a suliból), vannak barátaim is de velük sem érzem azt, hogy igazi barátság lenne. Nagyon gyerekesen viselkednek és ezt nem úgy értem, hogy én lennék “túl komoly” hozzájuk, hanem mintha 7.osztályos kislányok lennének, akik mindenkit kibeszélnek a hátuk mögött miközben jópofiznak meg a legkissebb és legjelentéktelenebb dolgokon összekapnak.

Egy lány kivételével tényleg mindenkivel tudok beszélni az osztályból, de egyszerűen az sem jó mert teljesen megvannak már a csoportok és látom, hogy attól hogy el tudok valakikkel beszélgetni, attól még nem tudnék hozzájuk tartozni.

A barátaim meg tényleg olyanok, mint én de közben mégsem (legfőképp rájuk értettem, hogy gyerekesek)


Akikkel utoljára jól éreztem magam, azok a régi csapattársaim voltak. Egész életemben végig sportoltam és onnan sikerült igazi barátokat találnom (gondolom az azonos hobbi és érdeklődés miatt). Annak hogy azt a sportot abbahagytam annak már lassan 3 éve és ezidő alatt nagyon szétszélledtünk. Néhány valakivel még tartom a kapcsolatot akiket nagyon szeretek, viszont így középiskolában nekik kialakult a baráti társoságuk (iskolai körökben amiben én nem vagyok benne). Én alapból edzésre bejárós voltam meg a csapatból is vannak, akik eligazoltak más városokba, tehát nem csak arról van szó, hogy lusták lennénk tartani a kapcsolatot.

Nagyon szívesen elkezdenék más sportokat is, hogy ismerkedjek és barátkozzak csak ebben egy korábbi sérülésem meggátol.


Igazábol ezt is a könnyeimmel küszködve írtam le,nagyon nem tudom, hogy most mi tévő lehetnék. Szeretnék már olyan igazi barátokat, akikre mindig lehet számítani és az igazi arcukat mutatják mindig.

Köszönöm, ha elolvastad😊 (ezeket kiírni magamból is nagyon jól esett)



tegnapelőtt 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem egyedül vagyok teljesen" "szinte mindenkivel jóban vagyok az osztályból" "vannak barátaim"


nekem meg sose voltak barátaim, egész általános + középsuliban az osztály fele bullyingolt, a másik fele meg levegőnek nézett


[link]

tegnapelőtt 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát próbálj meg barátokat szerezni
tegnapelőtt 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Emberfuggo vagy, ha valaki 5 mp-ig nem szol hozzad mar panikolsz
tegnapelőtt 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha vannak barátaid meg kijössz mindenkivel az osztályból, akkor nem olyan vészes a helyzet. Ha mással barátkoznál az osztályból, valószínűleg ők is gyerekesnek tűnnének neked, szóval sokat nem veszítesz. Olyan életreszóló, erős barátság, amiről a könyvekben írnak, meg ritkán alakul ki. Nemsokára mész továbbtanulni vagy dolgozni, és új környezetbe kerülsz, új emberekkel, talán velük jobban kijössz.
tegnapelőtt 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

30+ vagyok. Itt is nehéz barátokat tartani, szerezni, ugyan az a helyzet. Elenyészően kevés a normális ember, az 50 kollégám közül fél kezemen meg tudom számolni hánnyal vagyok joban. Vannak pletykás hisztis pcsák, alkoholista fkalapok, átlagemberek akikkel nincs miről beszélni, pökhendi polgárok.

És van egy pár különlegesebb akivel azonnal kiszúrjuk egymást.

Azon kívül 1 gyerekkori barátom van aki külföldön él.

Magyarországon különösen nehéz helyzetben vagy, itt vannak a legundokabb emberek. De nem lehetetlen. Semmiképp ne ragaszkodj az osztályodhoz. Keress más hobbit, akármit. Milyen sérülés?

tegnapelőtt 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen keresnék más hobbikat de úgy igazán önmagamat a sportban találtam meg, amiket egy térdsérülés miatt már nem is tudnék folytatni
tegnapelőtt 16:01
 7/8 anonim válasza:

Igazi barátokat találni nem könnyű, hiszen mindenki nagyon különbözik. Nálam is hasonló a helyzet, sokan idétlenek, és nem találok komolyabb embereket a korosztályomban (15L).

Ha nem is tudsz részt venni a sportolásban, mehetsz olyan helyre, ahol megengedik, hogy csak ott legyél. Ahova én járok edzeni, ott van olyan, aki lejön, hogy röhögjön a többieken, akik erősítenek, hogyha szar kedve van vagy ilyesmi, a közösség is nagyon jó és családias. Mi pl. múltkor beültünk gyros-t enni, mindenki köszönt meg mondta, hogy jó étvágyat meg ilyenek.

A közös érdeklődési kör már egy jó pont, ezért sem szeretem én sem a sulit. Ott sajnos nem feltétlen találsz olyanokat, akiket szeretnél, mert random emberekkel vagy összezárva.

Szóval szerintem ha van rá lehetőséged, akkor menj el edzésre, ha nem is feltétlen veszel részt benne, csak hogy ismerkedhess olyanokkal, akiket érdekli a sport. Vagy ha tudsz, esetleg megkérdezheted az edzőt, hogy lehetsz-e segítő vagy ilyesmi, ha bírja a térded.

tegnapelőtt 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TomNookIsBadass válasza:
Szia! Hasonló a helyzet itt is, én is gyerekes szoktam lenni sokszor és mindenki olyan más mint én, hogy nem vagyok velük boldog. Nem kell sportolni ahhoz, hogy találj jófej személyeket. Tudom, hogy nehéz, én hiába írtam ki ide posztot hátha találok valakit, hiába csatlakoztam discord szerverekre... Nincs senki. Velem a legnagyobb gond, hogy nagyon sokat írok/beszélek azzal akivel jóban vagyok és néha *túlgondolom valszeg* fáj ha nem írnak vissza nekem. Amit tudok ajánlani, hogy nyiss emberek felé, akár neten is mivel könnyebb megnyílni, mint rl. Ha szeretnéd hallani a saját tippeimet, nyugodtan írj privátban. (18F)
tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!