Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki magányosan most is öngyilk...

Aki magányosan most is öngyilkossági gondolatokkal küszködik, mivel tartja magában a lelket?

Figyelt kérdés
aug. 7. 17:46
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
63%
#20 16-os vagyok. 12 cm? Hát nekem meg 8cm, akkor én mit mondjak? :D
aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

21

Akkor azért nincs barátnőd igaz?

Sajnos semmit nemtudsz vele kezdeni,én már mindenhol próbáltam megoldást találni de nincs

Ugyannindeggy hiddel egyébkent hogy 8 vagy 12

aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Azért is. Meg a kövérségem miatt.
aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
20%
Annyit tudok tanácsolni.Adj bele mibdent hogy minél vagyonosabb legyél,ha van pénz lessz nő
aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
66%
Meh.. Inkább kinyírom magam.
aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Nálam már "csak" havi pár alkalommal jön elő ez a gondolat, de volt olyan időszakom, pár évvel ezelőtt, amikor napi szinten többször voltak ilyen gondolataim.

A szüleim miatt nem tettem meg, miattuk nem mertem, bár egyszer voltam olyan mélyen, hogy levelet kezdtem írni, és még a napot is kitűztem. A másik pedig, hogy amilyen kétbalkezes, kétballábas vagyok, valószínűleg elszúrnám, és vegetatív állapotba "raknám magam".

aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
Nemigen látok választ arra, hogy mi tartja bennetek a lelket. Erre kíváncsi a kérdező.
aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
#27 Semmi. Abszolút semmi. Leírtuk, hogy félelemből vagyunk még itt. Ha nem fosnánk, akkor már nem lennénk.
aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

22 es vagyok

Én nem félek a haláltól

Csak a szüleim miatt élek még

Tudom hogyha megtenném beleőrülnének

aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát teljesítem a céljaimat.Én nem akarok semmilyen megbánást.Ennyi igazából.A hozzám közel állók miatt(szüleim,testvérem) nem teszem meg.Ha ők nem lennének,akkor már én se írkánék itt.Ennyi
aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!