Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki magányosan most is öngyilk...

Aki magányosan most is öngyilkossági gondolatokkal küszködik, mivel tartja magában a lelket?

Figyelt kérdés
aug. 7. 17:46
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
64%

Gondolj arra, hogy jelenleg épp ki vagy fordulva önmagadból, módosultan látod és érzed a valóságot a jelenlegi negatív állapotod miatt. És arra hogy amit most halálos problémaként élsz meg, lehet az 5-10 évvel későbbi éned már ragyogóan és lazán kezelné, esetleg megoldaná.

Ám miért gondolod hogy nincs esélyed párt találni?

aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

30 felett vagyok már, mindenki aki számított és passzolt volna, az már elkelt a gimi vagy az egyetem alatt.


Most már csak az elvált anyukák, a tizenkettő-egytucat emberek és társaik maradtak, sehol senki egyedi. Így nem lehet élni.

aug. 7. 19:24
 13/40 anonim ***** válasza:
0%
Apakomplexusos 18 évesek? Azok nem jók?
aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem néha jön elő

Ilyen 2 havonta 1*

Nincsen igaz barátom

Nincs barátnőm,valószínű nemislesz soha hosszútávú

Őszintén csak a szüleim miatt nemtettem még meg

De megvagyok győződve róla hogy egy életet társ nélkül nemlehet leélni

Ha holnap elmennének a szüleim akkor viszont énis mennék utánuk azonnal

Ezt más ember nemfoghatja fel milyen érzés társ nélkül élni,és tudni hogy nemisfog összejönni

Pedig csak 25 évesvagyok..

aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/shorts/u9CF4N5dwZ0

30 felett a legjobb a párkeresés!

aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
53%

Nálam napi többször is 14-es, sajnos! Üdv, sorstárs. Sosem volt igaz barátom, mindig magányos farkas voltam. Nincs barátnőm, 24 évesen volt egy távkapcsolatom, de másfél hónapig tartott és teljesen megölt lelkileg, főleg a szakítás utáni pár hónap. Ez az egy kapcsolat is konkrétan csak iszonyat nagy szerencse volt, előtte egyáltalán nem volt szerencsém lányoknál és valszeg soha a büdös életben nem lesz többet. Kövér vagyok, voltam is egész életemben és nem tudok lefogyni. Folyton zabálok, nem mozgok, képtelen vagyok elkezdeni fogyni, ha el is kezdem emberfeletti erőt belerakva, pár napig tudom csak tartani. Kerülnek a lányok, mint a pestist. Tapasztalatlan, kövér, lusta, önsorsrontó ember nem kell senkinek.

Én csak azért nem öltem meg magam, mert félek, hogy elcseszem és vegetatív állapotba kerülök amiből nem tudok újra próbálkozni. Meg mert félek, hogy fájni fog mint a nyüh.

aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Csak gyáva vagyok.

Meg minek sietni , úgyis át kell mennünk, viszont vissza nem tudunk jönni...

Pedig rám is még vár egy 30 év magány

aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
31%
volt már hogy eljátszottam a gondolatával de soha nem komolyan, én úgy vagyok vele 100%-ban hogy felesleges öngyilkosnak lenni mert előbb utóbb úgy is meghalsz az élet sajnos nem hosszú... úgy gondolkozok hogy mindenben lehet valami jót találni pl ha utcára kerülsz véletlen az olyan mint egy survival játék csak valóságban, van sok kellemetlen hozadéka de legalább olyan szabad vagy amennyire a mai világban csak lehetséges, ha magányos vagy nem függsz senkitől és senki nem szól a személyes dolgaidba (mondjuk én mint introverált könnyen viselem sőt igénylem a magányt)
aug. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Van 2 macskám. Ki fogja őket gondozni?

Sehol nem lesz ilyen jó életük, pedig a legjobbat érdemlik. Amíg ők élnek, addig én is.

aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
51%

16.os 14 es vagyok

A kövérséget meglehet oldani

1.Dolgozz minél többet,Úgyis egyedül vagy keress minél több pénzt és egzisztenciával lesz nőd

2.Lefogysz.Tudom milyen hiddel... félóránként bírnék enni mégis fél év alatt 10-15 kilót ledobtam edzés meg minden csodaszer nélkül

Csupán akaratból

Nekem olyan problémám van amit nemlehet javítani sehol a világban(ott lent kicsi vagyok 12 cm)

A te problémád viszont csak akarat kérdése

Ezért nemérdemes meghalni

aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!