Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért unnak meg a lányok...

Miért unnak meg a lányok 1-2beszélgetés után?18/f

Figyelt kérdés

Miért van az hogy első beszélgetésnél még egész jót beszélgetünk? Hozzá tenném hogy nem szoktam köntörfalazni hogy mik a szándékaim.

De 1-2beszélgetés után inkább ignorál vagy csak fél mondatokkal válaszol az üzeneteimre utána meg nekem is elmegy a kedvem tőle.

Tanácsokat szeretnék hogy-hogy tudnám fenntartani egy lány érdeklődését hosszabb távon!🙏



2021. dec. 28. 00:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hozzá tenném hogy nem szoktam köntörfalazni hogy mik a szándékaim"


És egészen pontosan mik is azok? :D

2021. dec. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sok csaj, csak azért beszélget, mert csak a hiúságukat legyezgetik. Jól esik az a része, hogy egy pasi érdeklődik irántuk, de nekik csak ennyiben vagy érdekes. Nem mellesleg ez a korosztály még 3 másik fiúval is beszélget egyszerre. Mondjuk tényleg nem szabad egyből ajtóstól berontani, meg feltűnően tenni a szépet, az olyan átlátszó. Egyszer volt egy fiú aki az egyik képem alapján írt, eléggé ki voltam fenve rajta, de ő a hátam mögötti könyvespolc felől érdeklődött és nem azzal kezdte, hogy hú de csinos/szép vagy, hanem rákérdezett egy konkrét címre és innen indította el a beszélgetést. Persze azért pár mondattal később rátért, hogy csinos vagyok, de egyáltalán nem éreztem nyomulósnak. És mindig felkészült volt, nézegette a képeimet, jó megfigyelő volt és volt és ezek alapján mindig volt valami témája, kérdése, amivel "beszéltetett". Amivel úgy éreztem tényleg érdeklem és nem csak a 1243. bugyivadásszal van dolgom. Amúgy össze is jöttünk, volt szex is, de mivel nem igazán passzolt személyesen a kémia, ezért nem tartott sokáig a dolog. Igazából nem bántam, mert egy percre se éreztem az, hogy csak szexre kellettem volna.
2021. dec. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
Én ugyanezt tapasztalom csak fordított esetben, és fogalmam sincs miért van ez 😬
2021. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%
Minden nőnek mesterdiplomája van kémiából, hát nem tudjátok??!! Már sokadszor olvasom...
2021. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
12 pedig de
2021. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#14, én írtan a kémiát. Történetesen vegyészmèrnök vagyok és mellette szakmérnök is 😂😂😂
2021. dec. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
16, nem 14 vagyok de nem ártana egy kis kémia segítség xd
2021. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

8 válaszolo:

Egyébként mikor szemékyesen ismerkedtem is ugyan ez volt.

De mostanában azért döntöttem az online ismerkedés mekett mert nem nagyon van időm eljárni szórakozóhelyekre meg kb sehova ahol tudnék ismerkedni.

Munka miatt meg munka után is rengeteg dolgom van

2021. dec. 29. 14:09
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás, nyafogás. Nekem még nem írtál, de már unlak.
2021. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19

És szerinted mit kellene tennem hogy ne legyek unalmas?

2022. jan. 1. 03:00
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!