Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért unnak meg a lányok...

Miért unnak meg a lányok 1-2beszélgetés után?18/f

Figyelt kérdés

Miért van az hogy első beszélgetésnél még egész jót beszélgetünk? Hozzá tenném hogy nem szoktam köntörfalazni hogy mik a szándékaim.

De 1-2beszélgetés után inkább ignorál vagy csak fél mondatokkal válaszol az üzeneteimre utána meg nekem is elmegy a kedvem tőle.

Tanácsokat szeretnék hogy-hogy tudnám fenntartani egy lány érdeklődését hosszabb távon!🙏



2021. dec. 28. 00:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

ugyan ez 18f

Én nem is utalok szexre meg ilyesmik, de eltűnnek, ez van

2021. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Találnak egy jobb pasit. Nem feltétlen kinézetre gondolok. Személyiség, kisugárzás, felfogás, hozzáállás. Sajna ez van. Addig megy ez a dolog amíg meg nem találják azt akivel elmennek randizni. Ez van akinél a 20. ember, van akinél az első. Sajna nem tudunk vele mit kezdeni.
2021. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
De tudják a szándékod, ők meg nem akarják azt. Én barátkozok a lányokkal, tartom is magam hozzá, nem tűnnek el.
2021. dec. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem biztos, hogy veled van a gond. Alapból nem mindenki jön be mindenkinek. Add magad, törekedj a legjobbra és egyszer majd kifogsz valakit.
2021. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

2 válaszolónak:

Ha csak a 20 lett volna de kb eddig 500 csajjal jártam így🥲és ritka volt akivel 1 hétnél tovább beszélte de mikor felmerült,hogy személyesen is találkozzunk akkor vagy "sose"ért rá vagy utána egyből ignorált🙃🙂

2021. dec. 28. 02:12
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Mire megtaláltam a páromat, legalább 1000 lánynál próbálkoztam be sikertelenül. Őt meg nem tudom levakarni. Ez ilyen.
2021. dec. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Talán nem mindegy, hogy mit akarsz, és amit akarsz, azt jó helyen keresgéled, ill. jól pozícionálod be magad.


sarkított példák:

Ha pl. csak szexet akarsz, és ezt az elsőre közlőd, akkor talán nem keresztény házasságközvetítőben kellene kutakodni, mert akkor nagy eséllyel mindenki lepattint.

Ha te egy 80 IQ-s, randa, topis csóró srác vagy, akkor nem egy 300 IQ-s gazdag, szépségek közt kell keresgélni.


Továbbá meg van illemkódex, netikett, amit nem tudom, mennyire tartasz be. Pl. első beszélgetéses bemutatkozáskor farokfotót küldesz, ne csodálkozz, hogy nem válaszolnak.

2021. dec. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Én ugyan idősebb vagyok és nő, de ha nem bánod kicsit a saját szemszögemből is válaszolok.


A legtöbb pasi ott rontja el, hogy türelmetlen és kb. már az első beszélgetéskor kiteríti kártyáit. Sokszor rátapadnak a nőre és naponta többször is ráír, mindenféle indokkal, természetesen ők nem veszik észre, hogy nyomulnak, ami nem mindenkinek jön be.

Nálam például gyakran fordult elő hogy ha x időn belül nem írtam vissza, szabályosan hisztizni kezdett a pasi, természetesen ignoráltam.


Miért nem ismerkesz személyesen? Sokkal hatékonyabb, mint írogatni v. üzengetni. Ha esetleg nincs önbizalmad és ezért, akkor az írásban is átjön sajnos. Ha mégis ragaszkodsz az íráshoz, a titok nyitja, hogy ne görcsölj rá, ne erlőltesd rá magad a csajra. Az érdeklődés és a figyelemfenntartás sajnos attól is függ, hogy megvan-e köztetek a kémia.

2021. dec. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10%
#8 szuper volt, hogy írtál, ha két zöldet adhatnék, adnék hármat is! :D
2021. dec. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
#9, köszi, "sajnos" a saját tapasztalataimat írtam le.
2021. dec. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!