Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért unnak meg a lányok...

Miért unnak meg a lányok 1-2beszélgetés után?18/f

Figyelt kérdés

Miért van az hogy első beszélgetésnél még egész jót beszélgetünk? Hozzá tenném hogy nem szoktam köntörfalazni hogy mik a szándékaim.

De 1-2beszélgetés után inkább ignorál vagy csak fél mondatokkal válaszol az üzeneteimre utána meg nekem is elmegy a kedvem tőle.

Tanácsokat szeretnék hogy-hogy tudnám fenntartani egy lány érdeklődését hosszabb távon!🙏



2021. dec. 28. 00:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek hagyd abba a kifogásgyártást, nyafogást, és keresd az okát annak, hogy miért nincs folytatás. Légy kíméletlenül őszinte és kritikus magaddal, és keresd arra a megoldást.

Nem a nőkre tolni a dolgot, hogy autó, kastély stb. kell nekik, neked meg csak pattanásod van...


Tudd, hogy mit akarsz, és annak megfelelő helyen és módon keress, erről korábban már bővebben is írtam.


Ha tartósabb kapcsolatot is akarsz akkor ne hozd elsőre szóba a szexet.


Legyél céltudatos, akaraterős bizakodó, pozitív, humoros, megbízható...

Legyél tájékozott, művelt, hogy tudj témákat felhozni, témákhoz hozzászólni, érdekesen vitatkozni.


Legyél illemtudó. Nálam legalábbis alap csakúgy, mint az ápoltság, de ha jól értem, te a személyes találkozásig se jutottál el.


Van egy olyan érzésem, hogy rendetlen vagy, csinálj rendet a környezetedben és a fejedben is.


Ne nyafogj, ne hozd fel, hogy hány kudarcod volt már... Ne sablonszövegekkel gyere, hanem érezze a célszemély, hogy őt valóban komolyan akarod, hogy megtornáztatod az agyad, hogy megszólítsad.


Legyél szellemes, figyelmes értelmes és megbízható...


Ez a minimum.


Persze ezeknek a tulajdonságoknak mindegyike nem jön le egy-két levélből, üzenetből, de azért úgy mégis.

2022. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!