Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem érzem magam boldognak...

Nem érzem magam boldognak Magyarországon. Mennyire nehéz külföldön karriert építeni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Még iskolába járok de már várom hogy kijárjam mivel szeretnék külföldre költözni azon belül Angliába. Boldogtalan vagyok itt, nem szeretem a magyar embereket és a pasik sem jönnek be valahogyan. Mivel senki nincs aki jöhetne velem nagyon félek és nem tudom hogyan kezdjek hozzá egymagam. Nem tudtok valamilyen csoportot esetleg akik angliában élnék magyarként? Vagy van valamilyen tanácsotok?

2021. máj. 23. 16:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#10 A bunkó emberek tudnak magukon változtatni de a melegek,romák, nem:)
2021. máj. 24. 11:57
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 ezt hogy érted? Én roma vagyok és intelligens.
2021. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12 az egyik kérdező írta hogy miért nem fogadom el a bunkó embereket. Mindenkit elfogadok kivéve a bunkókat mivel ők direkt azok, nem úgy születnek tehát tudnának változtatni rajta... A romák, melegek..stb nem tehetnek arról hogy ők most annak születnek. Remélem érted
2021. máj. 24. 18:02
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

Én angliában vagyok, 20/L.... nem hiszem hogy a tanulmányaim után sokáig itt maradok.


Szerinted a magyar pasik gázak? Te még nem láttál átlag angolt... furafejűek, udvariatlanok, ivósok ("english culture is drinking culture mate!"). Természetesen vannak kivételek, akik udvariasak, és rendesek, és elfogadhatóan néznek ki (a filmekbe nem véletlen válogatnak, és a sok sztereotípia: a belterjesség látszik, fej alapján meglehet mondani h ki echt angol és ki nem), de a többség nem ez. Ne egy posh srácot képzelj el, aki a lordok házába jàr teára, hanem a komcsi egyszerű gyárost.


Rengeteg haverom van, de randizni, nem randiznék angollal.


Az angol messze nem olyan érzelemmel teli nyelv mint a magyar, ennek megfelelően elég ridegek. Csak alkohollal a szervezetben tudnak rendes beszélgetést folytatni...


És én magyar embert még nem láttam kijelenteni büszkén hogy "rasszista vagyok". Angolt igen. Pedig MO-n töltöttem több időt. A homofóbia szintén. Valaki vagy nagyon elfogadó, vagy nagyon nem. Középút nincs. De persze ezt nyíltan senki nem vallja be, csak ha már "beavatottabbnak" számítasz. De akkor is te a külföldi vagy, mindig külön kategória.


Ha egy csajt, aki magatehetetlenül részegen/drogozva fekszik felcsinál valaki, az ott nem számít gáz dolognak. Nem jelentik fel az illetőt erőszakért. (Ez nekem pl: k.rva nagy sokk volt, amikor egy csaj ezt lazán mesélte h ez volt vele és egy random idegennel ébred)


Több mint 10 emberrel volt szex kapcsolatod a múlt évben? Volt aki első találkozáskor bulin ezt bevallotta.


Az elbeszélésemből nem ez jön le, de amúgy szeretem az angolokat. Kicsit arrogánsak meg figyelmetlenek de alapvetően jó és kedves emberek. Segítőkészek, ès ha már egy feles bennük van, akkor nagyon nyitottak is. :D


De nehogy azt hidd hogy bármiben is jobb mint egy magyar, nem az. Csak más.

2021. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 zizy96 válasza:
A Brexitet se felejtsd el. Már nem megy olyan könnyen a kicuccolás mint régen. Angol barátomtól úgy hallottam, hogy addig nem is lehet dolgozni, míg nincs vízumod. Legálisan 6 hónapot tartózkodhatsz kint, de nem dolgozhatsz. Legalábbis én így tudom. De hátha van itt olyan aki jobban tudja ezeket. :)
2021. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod Angliában, nem beszélnék le senkit. De rohadtul utálok itt lenni és alig várom hogy hazajussak egyszer.


Lehet otthon az élet olyan pici, szürke és egyszerű mint a magyarok, de hidd el sokkal több élet van otthon még így is mint itt.

Majdnem 9 év Anglia már több mint sok.

Pedig én tényleg olyan vagyok akit érdekel az angol nyelv és a kultúra de otthon akkor is otthon vagy. Itt egy megtűrt személy akinek folyamatosan viselkednie és szorongania kell mert nem tartozik ide. Mintha egy házibuliban lennél ahol csak 1 ember ismer, de az nem a vendéglátó.


A lakhatás pedig egy tragédia.

Együtt lakni mindenféle emberrel, közös mosdó, konyha.

Sehol sincs a Magyar viszonyokhoz. Otthon is vannak szar albérletek, de itt.

Saját lakást bérelni meg kész vagyon.

Angol házat meg vegyen akinek kell az a rakás szemét penészfészek egy pingpong asztalnyi kerttel.


Gyere és tegyél próbát, annó engem sem tarthatott vissza semmi.

Mostmár itt is csak a szemét vírushelyzet tart és semmi más.


Sok sikert.

2021. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!