Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi tartja vissza a magányos...

Mi tartja vissza a magányos embereket az ismerkedéstöl?

Figyelt kérdés
Ha annyira szeretnének egy társat vagy csak barátokat,miért nem tesznek érte. Számomra fura.

2020. dec. 3. 13:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
#9 kifogás!
2020. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Vigyázz az igazsággal # 11 - mert még lepontoznak ha nem tetszik nekik 😃
2020. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
#11! Nem ismersz, nem tudhatod. 2012 óta nem volt semmilyen korombelivel kapcsolatom, sem barátság, sem több. Iskolában, közösségekben mindig egy többnyire kiközösített, jelentéktelen magányos senki voltam. Ez a szerep szuperül megy nekem mindenhol. Ismerkedni viszont sehol sem tudok. (#9)
2020. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%

9-13, Én most 36 vagyok, és 17 éve dugtam nővel utoljára. 2 barátnőm volt egész életembe. De én tudom azt hogy miért.

Mert feladtam a társkeresést. Hibáim vannak, amiket meg kéne oldani. Csakhogy én nem oldom meg, és inkább lemondok a párkapcsolatokról is.

Te látod milyen hibáid vannak? Milyen messzire mennél el egy párkapcsolat miatt? Mennyi mindent vállalnál be? Nem lehet hogy kifogásokat gyártasz, hogy miért is nem csinálsz semmit? Ja most látom csak hogy te mindig is ilyen voltál. Akkor bocs :)

2020. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem teszek semmit, hogy megismerkedjek valakivel, mert tényleg nem tudom mit tegyek. Neten próbálkozom, reménytelen. Ha két-három évente eljutok egy beszélgetésig, nem tudom úgy alakitani, hogy abból valami legyen. Már az problémát okoz, hogy írjak valamit, más meg éjjel-nappal megállás nélkül képes a neten beszélgetni. Sosem voltam nővel. (#13)
2020. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
42%
15, Minden nap szólíts le egy neked tetsző csajt. Pl boltban, vagy buszon, akárhol. Kérdezd meg tőle hogy mennyi az idő? Utána meg legyen még 2-3 kérdésed a farmer zsebben. Szerintem így idővel jó esélyed lehet. Bár ez csak tipp ;)
2020. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva: a másik közeledése, az, hogy van másik fél is, és annak érzelme, gondolata, ami más lehet az enyémtől, és hogy összepasszolunk-e, ilyesmi. Tehát egyfajta megijedés a lehetőségtől.
2020. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert ronda vagyok, és gyakorlatilag lesz**nak. Ennyi a titok nyitja. De nem is bánom már. Így jártam.
2020. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!