Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosnak lenni önzőség,...

Öngyilkosnak lenni önzőség, de elvárni hogy valaki szenvedve éljen nem az?

Figyelt kérdés

Folyton azt hallom/ olvasom hogy mennyire önző az aki öngyilkos lesz, hogy itt hagyja a szeretteit.

De elvárni hogy ő végig szenvedjen egy életet az teljesen normális? Hogy minden nap zokogva kelljen, és aludjon el egy életen át, az okés?

De az ha valaki gyászol 1-2 évet max az nem normális..

És nem arról van szó hogy elhagyott szerelem, ronda vagyok, nem kellek senkinek, NEM!

Betegség, valami ami megtörtént, ami nem fog változni, és bàrmennyire akarom nem bírok hozzászokni. (Amputált láb)

Miért én vagyok az önző 20 évesen? Miért nem az aki elvárja hogy örökké fájdalomban éljek?



2020. szept. 24. 09:49
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
46%

30: Arra gondolj, hogy már csak a helyesírásod is messze jobb az átlagénál, annyira hülye nem lehetsz. Az emberek 90% -a gyakorlatilag nem tud írni, és így is sokszázezres havi keresetért dolgoznak olyan munkakörökben, amikhez semmi speciális képességre nincs szükségük.


Szerintem vedd végig, mikkel szeretsz foglalkozni, és találd meg, ki adna pénzt ezekért. Én pl. mindig a hobbijaimmal kertem pénzt. Sosem csináltam olyan munkát, amit nagyon utáltam volna. Igaz, nem vagyok épp gazdag, de legalább nem utálom a munkáimat.

2020. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!