Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem történik végre...

Miért nem történik végre valami jó is? Mikor olvashatok már arról, hogy egyre több ember találja meg a párját?

Figyelt kérdés
Sok a rossz dolog Magyarországon.Munkanélküliség,szegénység,alacsony bérek, hajléktalanok akik utcán vagy szállókon élnek,sok depressziós,beteg ember,alkoholisták,lehajtott fejjel járó,egykedvű emberek,rossz egészségügy,és ha ez még nem lenne elég itt a koronavírus járvány is.Már annyi rossz dolog van,nem lehetne hogy már valami jó is jöjjön? Például hogy az emberek elkezdjenek odafigyelni egymásra,elkezdjenek érdekelni őket a másik ember sorsa,hogy ne legyünk közömbösök egymás iránt?Segíteni kéne az embereknek hogy jobban érezzék magukat,segíteni kéne nekik hogy megtalálják a párjukat,nyitni kéne idegenek felé is,szeretetre,biztatásra,törődésre van szüksége az embereknek.Nem fogunk megváltozni még a járvány hatására sem?Az istennek sem fogunk megváltozni?
2020. márc. 21. 00:16
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Nem kell odamenni mindenkihez csak ha látod hogy rádnéz a fiú és normálisnak tűnik akkor Te is ránézhetsz,még mosolyoghatsz is,jobbá teszed a napját.Vagy Te nem szeretsz jót tenni emberekkel?
2020. márc. 21. 01:53
 32/50 anonim ***** válasza:
76%

Szeretek, ha nem várják el.

Egyébként szoktam mosolyogni másokra, szoktam segíteni, ha valakinél sok dolog van, de amit te itt lenyomsz, az már szánalmas.

2020. márc. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
#32 de a boltban az eladólány vagy a buszon a velem szemben ülő lány nem tudja hogy én elvárom vagy sem,mégsem mosolyog,vagy mégsem szólít meg.Mintha ott se lennék.
2020. márc. 21. 02:02
 35/50 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne bármit csinálnia? Valószínűleg amint elnéz, azt is elfelejtette, hogy látott. Nem érdekled, van jobb dolga, társasága.
2020. márc. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Most hiába linkelted be azokat a kérdéseket akkor is igazam van.De lehet hogy másképp látnám a dolgokat ha lenne párom nem tudom.
2020. márc. 21. 02:10
 37/50 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szingli voltam sem láttam ennyire sötéten a dolgokat és mások sem.
2020. márc. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
De talán azért nem mert amikor szingli voltál akkor is körbe ugráltak a fiúk.Mint a boltban is ahol dolgoztál.Te is tudtad jól hogy valakivel úgyis össze fogsz jönni csak idô kérdése.
2020. márc. 21. 02:15
 39/50 anonim ***** válasza:
100%
Persze, milyen jó is volt, amikor a nálam 10-20 évvel idősebb férfiak szó szerint elém álltak blokkolva az utamat és a magánéletemről faggattak. Amikor követtek ki az üzletből és az elérhetőségeimet kérték. Te ennyire hülye vagy, vagy tényleg azt hiszed, hogy ez jó dolog?
2020. márc. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy csak rossz tapasztalatod volt a férfiakkal.Biztos voltak normális fiúk is a környezetedben.
2020. márc. 21. 02:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!