Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem történik végre...

Miért nem történik végre valami jó is? Mikor olvashatok már arról, hogy egyre több ember találja meg a párját?

Figyelt kérdés
Sok a rossz dolog Magyarországon.Munkanélküliség,szegénység,alacsony bérek, hajléktalanok akik utcán vagy szállókon élnek,sok depressziós,beteg ember,alkoholisták,lehajtott fejjel járó,egykedvű emberek,rossz egészségügy,és ha ez még nem lenne elég itt a koronavírus járvány is.Már annyi rossz dolog van,nem lehetne hogy már valami jó is jöjjön? Például hogy az emberek elkezdjenek odafigyelni egymásra,elkezdjenek érdekelni őket a másik ember sorsa,hogy ne legyünk közömbösök egymás iránt?Segíteni kéne az embereknek hogy jobban érezzék magukat,segíteni kéne nekik hogy megtalálják a párjukat,nyitni kéne idegenek felé is,szeretetre,biztatásra,törődésre van szüksége az embereknek.Nem fogunk megváltozni még a járvány hatására sem?Az istennek sem fogunk megváltozni?
2020. márc. 21. 00:16
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
#20 nekem is vannak kapcsolataim emberekkel de azok már megvoltak a járvány előtt is.Én úgy látom hogy itt bármi történhet nem fog változni semmi.Pedig jó lenne ha most a sok rossz után elindulna valami jó is.
2020. márc. 21. 01:14
 22/50 anonim ***** válasza:
76%
Akkor törődj velük, én pedig az én szeretteimmel. Nagy kaland, mi?
2020. márc. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
#22-es ha nekem lenne párom lehet hogy én is úgy látnám a dolgokat mint Te,hogy jól van úgy ahogy van,de én nem ezt látom.És szerintem akkor látjuk jól a dolgokat,amikor magányosak vagyunk.
2020. márc. 21. 01:18
 24/50 anonim ***** válasza:
76%

Kísértetiesen emlékeztetsz azokra az alakokra, akik mindig leálltak velem flörtölgetni és ismerkedni, amikor pénztáros voltam diákmunkaként. Azt hitték, minden körülöttük forog, hogy még örülök is neki, hogy a szünetem alatt is folyamatosan beszélnek, holott csak inni szerettem volna egy kortyot és felhívni egy barátnőmet.

Az ilyen piócák azok, akik elől az emberek joggal menekülnek.

2020. márc. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
#24 nem vagyok pióca nem akaszkodok rá senkire.Szerintem nem kérek sokat,de ha ezt a keveset se akarják megadni nekem akkor nem velem van a baj.
2020. márc. 21. 01:40
 26/50 anonim ***** válasza:
Miért kéne idegeneknek bármit adniuk neked? :D
2020. márc. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
#26 de ez olyan nagy kérés hogy szóljanak hozzám egy jó szót?Nem pénzt akarok kérni csak egy kis odafigyelést.
2020. márc. 21. 01:43
 28/50 anonim ***** válasza:
76%
Milyen jogon várod ezt bárkitől? Ez a kérdés.
2020. márc. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Ezt nem elvárni kell ez kéne hogy legyen a természetes hogy odafigyelünk a másik emberre.Mi bajod lehet abból ha mondjuk rámosolyogsz egy idegen fiúra a buszon?
2020. márc. 21. 01:47
 30/50 anonim ***** válasza:
76%

Általában társaságban utazok és velük vagyok elfoglalva, amúgy olvasni szoktam.

Amúgy honnan kéne tudnom, hogy ki mit szeretne? Egyesével menjek oda mindenkihez? Te ezt szoktad?

2020. márc. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!