Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem történik végre...

Miért nem történik végre valami jó is? Mikor olvashatok már arról, hogy egyre több ember találja meg a párját?

Figyelt kérdés
Sok a rossz dolog Magyarországon.Munkanélküliség,szegénység,alacsony bérek, hajléktalanok akik utcán vagy szállókon élnek,sok depressziós,beteg ember,alkoholisták,lehajtott fejjel járó,egykedvű emberek,rossz egészségügy,és ha ez még nem lenne elég itt a koronavírus járvány is.Már annyi rossz dolog van,nem lehetne hogy már valami jó is jöjjön? Például hogy az emberek elkezdjenek odafigyelni egymásra,elkezdjenek érdekelni őket a másik ember sorsa,hogy ne legyünk közömbösök egymás iránt?Segíteni kéne az embereknek hogy jobban érezzék magukat,segíteni kéne nekik hogy megtalálják a párjukat,nyitni kéne idegenek felé is,szeretetre,biztatásra,törődésre van szüksége az embereknek.Nem fogunk megváltozni még a járvány hatására sem?Az istennek sem fogunk megváltozni?
2020. márc. 21. 00:16
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
76%
Azt várod hogy valaki helyetted tegyen a boldogságodért? Nem értem ennek mi köze a vírushoz. Sokan önkéntesen bevásárolnak az idős embereknek akik így otthon maradhatnak..tessék. tegyél magadért ne mástól várd, nem vagy kiszolgáltatott helyzetben
2020. márc. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit vársz.

Én imádok új embereket megismerni, de aki nem szimpatikus, afelé sose fogok nyitni. Miért várod el, hogy mindenki nyisson mindenki felé? Ostobaság.

2020. márc. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
#1-es én azt látom az utcán hogy az emberek most is ugyanolyan közömbösek mint máskor.Az istennek se fogunk megváltozni.Bármi történjen is,itt jó irányba változás nem lesz.
2020. márc. 21. 00:23
 4/50 anonim ***** válasza:
De mégis mit vársz? És miért vársz el bármit másoktól?
2020. márc. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
#2-es nekem az a bajom hogy itt ez a járvány és ugyanolyanok vagyunk mint voltunk.Miközben az lenne jó ha elmondhatnánk,hogy most még rosszabb a helyzet a vírus miatt,de ezzel párhuzamosan viszont egyre jobbak az emberek.De én nem ezt látom hogy jobbak lennénk.
2020. márc. 21. 00:26
 6/50 anonim ***** válasza:
76%

Továbbra sem tiszta, hogy mit tartasz ennyire helytelennek.

Szerintem mindenki nevében írhatom, hogy előrébb helyezem a családomat, a páromat, a barátaimat és az ismerőseimet, mint idegeneket.

2020. márc. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
#6-os de most egy új helyzet állt elő.Jobb emberekké kéne hogy váljunk.Többet mosolyogni,kedvesebbnek kéne lennünk egymáshoz.És türelmesebbnek.
2020. márc. 21. 00:33
 8/50 anonim ***** válasza:
75%

De még mindig nem mondod el, hgy mégis mit vársz?

Én például az idős 2 szomszéd néninek bevásárolok, kiváltom a gyógyszerüket. Megvan a magam baja is, de ha mosolyognak rám, akkor visszamosolygok. Köszönök ha bemegyek valahová. Megköszönöm a munkájukat. Türelmesen kivárom a soromat a boltban, bárhol.

Nem vagyok egyedi. Rajtam kívül több millióan így cselekszenek. Akkor végre elmondanád, mégis mit vársz?

Ugyanis ha változást akarsz neked kell elkezdeni..

2020. márc. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:

Én túl ostoba vagyok ehhez, mert még mindig nem értem, hogy mit vársz.

Eleve szinte el se hagyom a házam, a barátaimmal nem találkozok.

Te megteszed azt, amit elvársz?

2020. márc. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
#8-as én több odafigyelést szeretnék mint eddig,nemcsak a családomtól,hanem ismerősöktől,idegenektől is.Eddig is nyitottnak,segítőkészek,kedvesnek kellett volna lennünk,de most végképp.
2020. márc. 21. 00:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!