Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem történik végre...

Miért nem történik végre valami jó is? Mikor olvashatok már arról, hogy egyre több ember találja meg a párját?

Figyelt kérdés
Sok a rossz dolog Magyarországon.Munkanélküliség,szegénység,alacsony bérek, hajléktalanok akik utcán vagy szállókon élnek,sok depressziós,beteg ember,alkoholisták,lehajtott fejjel járó,egykedvű emberek,rossz egészségügy,és ha ez még nem lenne elég itt a koronavírus járvány is.Már annyi rossz dolog van,nem lehetne hogy már valami jó is jöjjön? Például hogy az emberek elkezdjenek odafigyelni egymásra,elkezdjenek érdekelni őket a másik ember sorsa,hogy ne legyünk közömbösök egymás iránt?Segíteni kéne az embereknek hogy jobban érezzék magukat,segíteni kéne nekik hogy megtalálják a párjukat,nyitni kéne idegenek felé is,szeretetre,biztatásra,törődésre van szüksége az embereknek.Nem fogunk megváltozni még a járvány hatására sem?Az istennek sem fogunk megváltozni?
2020. márc. 21. 00:16
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Te megadod ezt másoknak, vagy csak elvárod, hogy babusgassanak?
2020. márc. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
#9-es én elhagyom a házat mert dolgozni kell járni,de az utcán meg a boltban,meg a buszon ugyanazt a közömbösséget tapasztalom mint eddig.Nekem ez a bajom.
2020. márc. 21. 00:42
 13/50 A kérdező kommentje:
#11 én igyekszem mindenkihez normálisan hozzáállni.Van elég bajunk,eddig sem volt jó ha valaki bunkó volt,de mostmár főleg nem az.
2020. márc. 21. 00:45
 14/50 anonim ***** válasza:
76%

Ennyire figyelemhiányos volnál?

Az emberek élete és figyelme nem körülötted forog. Mindenkinek megvan a maga dolga, nem azért járnak ki, hogy azt lessék, neked épp mi kéne.

2020. márc. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
Ugyanazt az értelmetlenséget mondod el 10x átfogalmazva..igen figyelni kell egymásra, de most minden idegen vagy ismerős veled foglalkozzon? Vagy mi? Random emberekkel senki nem áll le jópofizni
2020. márc. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
#14 én szeretnék mást tapasztalni mint eddig.Szeretném ha most én is fontos lennék.Meg fontos lenne másoknak is hogy jól érezzem magam.
2020. márc. 21. 00:53
 17/50 A kérdező kommentje:
#15-ös ne csak velem egymással is foglalkozzanak.Én örülnék,ha holnap bemennék egy boltba,és nemcsak simán kiszolgálnának mint eddig,hanem mosolyognának,megkérdeznék hogy vagyok,nem félek e ilyesmit.
2020. márc. 21. 00:58
 18/50 anonim ***** válasza:
88%

Valóban azt hiszed, hogy körülötted forog a világ. A legtöbben ovis korukra rájönnek, hogy ez nem így van.

Miért érdekelne a te boldogságod idegeneket, akik a létezésedről sem tudnak? Téged érdekel? Nem, téged csak az érdekel, hogy valaki megszánjon a figyelmével.

2020. márc. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
#18-as eddig sem tetszett amíg eddig tapasztaltam de most aztán főleg nem tetszik ez a távolságtartás
2020. márc. 21. 01:06
 20/50 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes módon mások képesek kapcsolatokat kialakítani anélkül, hogy hisztis kisgyerek módjára követeljék mások figyelmét. A hiba benned van, nem másokkal.
2020. márc. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!