Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ebben az esetben elküldhetnek...

Ebben az esetben elküldhetnek azonnali hatállyal az albérletből?

Figyelt kérdés
Nos két igen intoleráns hü.lye pi.csával élek együtt albiban. A párommal szakítófélben vagyok ezért párszor veszekedtünk este és vékony a fal ez pedig zavarta az egyik lakótársnőmet aki panaszkodott miatta a másiknak aki egy sunyi,élhetetlen,rosszindulatú,kur.va. Tisztaságmániás de szeret mást ugráltatni és még ok nélkül volt bunkó is. Takarítok igyekszek minél rendesebben de nem vagyok senki csicskása azóta viszont kisebb dolgokban keresztbe tesz. Lényegében összefogtak ellenem és meghallottam hogy a kö.csögebb lakótársnőm beszélni akar a tulajjal hogy tegyen ki. Na most a bérleti szerződésben azonnali hatállyal is elküldhet csendháborítás miatt. De egy hónap a hivatalos felmondási idő. Az a velem lakókat is érinti és veszekedés miatt is lehet? Elég nagy pácba kerülnék akkor. Otthon sem túl megértőek velem anyám mindenen csak bepánikol és cse.sze.getne.Annyi hogy az internet amit közösen használunk az én nevemen van ergo tulajnak nincs netje. Na most ha úgy alakul hogy el is küld el tud így azonnali hatállyal vagy nem fog mert neki macerás lenne egy új internet bekötése illetve a nevére való átvétel az időbe kerül? Egy hónap alatt tudok másik lakhelyet keríteni ha megemlíti amiben szinte biztos vagyok de ha azonnali hatállyal kitesz az nagy szívás.

2016. márc. 3. 04:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Telefonba veszekedtem a párommal általában nem itt tarhál. Másrészt amikor megjegyezte lakótársőm azt hogy nem tud aludni bocsánat lett kérve és azóta esténként csend van. Csak délután megint összevesztem a párommal mivel egyszerűen nem lehet rá hatni és lesza.rja a véleményem ráadásul már rég szakítottam volna vele többször de olyan mint a bumeráng és valahogy mindig hatott rám.Ezért meg persze megint szóba kerültem szépen. Én sem akarok ilyen lenni sőt eddig nem is voltam sosem. Harmadrészt pedig nem üvöltöztem csak veszekedtem minimálisan emeltem fel a hangom esetleg volt hiszti ha már nagyon kiakadtam. A fal az ami konkrétan 5 centis.Az rendben van hogy esténként ne legyen zaj csak már az be van tartva ameddig meg nem rázom le a kedves párom sajnos nem leszek rendben bár már ott vagyok inkább nem reagálok semmire azonban ku.rva nehéz.Kívánom mindenkinek aki nem megértő az élményt. A másik lakótársnőm azt akarta hogy helyette is legyen takarítva és ő mondta meg mikor na meg hetente. Ráadásul nem az a lényeg hanem lehetett volna kérni meg megbeszélni de ő csak egyszer fogta magát és nekem állt meg az előző lánynak aki el is költözött és bunkózott meg elkezdett ki. ba.szni velünk. Olyanokat csinált hogy eltörte a tojásom ami nem épp olcsó és a kukában találtam amikor szembesítettem vele bocsánatot sem kért. Ő nem kérte meg megbeszélte a takarítást hanem csicskáztatni akart és cse.sze.getett egyből. Nem fizetett több havi netpénzt és szépen szólva egy pillangó és piros lámpás házat csinál az albérletből. Úgyhogy nem kéne egyből ítélkezni.Na meg igenis intoleráns pi.csák mert más albérletben pl bulizni szoktak meg ilyenek. Itt meg mert rosszkor veszekedtem párszor a barátommal az tényleg egy-két alkalom max ha leszűrni nem sikerült volna. De azért már ki kéne csinálni innen. A mostani lakótársnőm meg a takarítóst azért kezeli jól mert átba.ssza az agyát meg mivel engem utál a takarítós ezért még ha rájön is elnézi neki.Különben is az ledumálja a takarítóst is.Ja és még valami : Szoktam takarítani de ne más ugráltasson már.Ráadásul nálam semmit nem ér el az aki egyből elkezd bunkózni. Az menjen a halál fa.szára.
2016. márc. 3. 16:48
 12/20 A kérdező kommentje:
Értem nos a tulaj akkor ebben az esetben biztos figyelmeztet elötte hogy hagyjam abba mert különben elküld. Azért nem úgy kell elképzelni hogy naponta veszekedtem a párommal és nyilván már igyekszem többet nem is csinálni.Remélem fog sikerülni. Takarítás miatt meg nem küldhet el ha tiszta a lakás szerintem csak azért mert egy idióta hajcsárral lakok és nem a kénye kedve szerint takarítok.
2016. márc. 3. 17:01
 13/20 anonim ***** válasza:
36%

"Telefonba veszekedtem a párommal"


Magyarán akkor csak te ordítoztál a telefonba....ehhoz azért elég pszichonak kell lenni...:D

2016. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kötekedni úgy látom megint tudnak de nem csak én veszekedtem ő is veszekedett velem. Egyébként klassz családban nőhettél fel ha a veszekedés egyenlő nálad az ordítozással. Elárulom hogy nem ordítoztam.Csendes fajta vagyok csendes hanggal. Lehet hangosabban mondtam mint az egyébkénti beszédhangom de ordítozásnak nem lehet nevezni.A kis méretű szoba és 5 centis fal miatt csendben érdemes a telefonba beszélni de ez a gátlás ha idegesebb valaki eltűnik. De te biztos ordítozol feltétlen ha veszekszel.Egyébként ezért is mondtam hogy intoleránsok mert ha nem ordítozok és éjszaka már tud aludni akkor talán nem kéne beleszólni a többibe. Meg nem is naponta csináltam ezt.
2016. márc. 3. 17:18
 15/20 anonim ***** válasza:
5%
Persze, persze, mindenki hibás, a párod, a helyzet, a lakótárs, a másik lakótárs, a FAL :D, a válaszolók, csak te nem.
2016. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha nem küld el téged a tulaj, szerintem ne maradj ilyen ellenséges csaj mellett, mint az a pillangó. Előzd meg a bajt, és keresgélj új helyet. A jó légkör alap egy otthonban!
2016. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
7%
Persze, szóval csak kicsit hangosabban beszéltél, és ez úgy áthallatszott a kartonpapír-falon, hogy a lakótársadi nem tudtak pihenni...egyre jobban szépíted a sztorit, a végén már az lesz, hogy csak suttogtál...:D
2016. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Csak a szomszéd szobában lévő nem tudott és a szoba is kicsi. A másik nem hallott semmit.Egy dekát sem szépítettem a sztorin.
2016. márc. 3. 21:03
 19/20 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem fizet vagy pusztítja a lakást/szobát azonnal ki van b....a. (magyarázkodást, sírás-rivást meg semm hallom)

Kisebb problémáknál, figyelmeztetem akár többször is.

Ha nem törődik vele a hamadik figyelmeztetés után rendes felmondás 30 napos.

2016. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%

19-hez még

Ja és a lányokkal mindig van gond.

Nagy részük igazi hp, azt hiszik nekik mindent elnéznek.

Fiukkal tized annyi gond nincs.

2016. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!