Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit szólnátok, ha a szomszéd...

Mit szólnátok, ha a szomszéd kutyája miatt nincsen telefonotok lassan 4 hónapja?

Figyelt kérdés

Ingyen gondozom a kutyát, sétáltatom, mert itt maradt rám.

Egyszer sétáltattam és kiesett a zsebemből a telefon. Azt hittem, megúszom kijelzőcserével, de azt mondták menthetelen,mert az alaplap is sérült, hogy hogyan, nem tudom. Vagy amikor szétszedték. Nem volt oéyan drága telefon, 127ezer, plusz már előtte is be volt törve z üvege.

De kicsit bánt, hogy nem ad érte semmit, de még károm is lett. Nyilván nem a kutya a fő hibás.


szept. 16. 19:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Költözz Amerikába, ott valószínűleg komoly kártérítést kapnál. Valós sztori: amerikai nő beperelte a bútorboltot, mert ott megbotlott összevissza rohangáló kisgyerekben, akire nem felügyeltek a szülei, és a bokáját törte. Kapott kártérítést, noha a kisgyerek a sajátja volt!
tegnapelőtt 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kutya és a szomszéd a hibás, hanem te. Hogy lehet valaki olyan idióta, hogy becipzáratlan zsebben hordja a telót ? Ráadásul akkor is, amikor a kutya húzza.
tegnap 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Vettél volna 500 ezres telefont azok nem tornek ilyen konnyen
tegnap 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!