Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan számoljak le a dohányos...

Hogyan számoljak le a dohányos alsó szomszédokkal?

Figyelt kérdés
Meguntam hogy nem lehet ablakot nyitni, folyton bűz van. Vagy épp a fullasztó csempészett kapadohányt égeti olcsó papírból amitől folyamatosan köhög (óránként, láncdohányos), vagy ha épp nem, akkor a vízben álló millió elnyomott cigicsikk bűzölög az ablakpárkányon tárolt hamutartóba. Ez így nem maradhat. Ötleteket kérek!

szept. 8. 09:41
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve hogy engem is fullaszt, és ennyi nikotin és kátrány valószínűleg az én egészségemet is durván károsítja napi szinten. Szóval semmitől nem riadok vissza a cél érdekében, jöhet bármilyen ötlet.
szept. 8. 09:43
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Sokszor volt már ilyen kérdés, nincs megoldás sajnos. A történet vége mindig az, hogy a dohányos ott bagózik, ahol akar, merazazőlakása, nekijogavan, de az, hogy neked meg ahhoz lenne jogod, hogy a saját lakásodban ne mérgezzenek, az a kutyát nem érdekli.

A megoldás az lenne, hogy a mélyentisztelt szomszéd csukja magára az ablakot, és szívja bent a lakásban, ha annyira szereti a bagófüstöt, de egy ilyen javaslat hallatán érdekes módon minden dohányos felhördül, hogy ő nem fog füstben élni!

Oszt mást mégis erre kényszerítenek.

szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
A rosszindulat jobban károsítja az egészséged.
szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Engem is felbsz, hogy nem tudok egy rendeset szellőztetni anélkül, hogy félóránként ne ömlene be cigifüst, az egyik szomszéd mindig a gangon bagózik, szarik arra, hogy 3 lakás ajtaján meg ömlik be a szag. Én amúgy is undorodok a cigitől, prolinak is tartok minden bagóst, amint látod, nem csak a saját egészségükre szarik, hanem mindenki másra is maguk körül. Annyit tudsz tenni, hogy beszélsz vele vagy a közös képviselővel, de csodát ne várj, mert magasról leszarja, hogy zavar téged.
szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem lenne rosszindulat, ha nem tenné élhetetlenné a lakásomat, mióta ideköltözött! Ez áldozathibáztatás 3-as. Ám arra gondoltam hogy erjedt tejet spriccelek a párkányára napról napra, amíg nem veszi észre magát. A rohadó bűzt én is érezném, de ablakot nyitni így se nagyon tudok. Ha körbelövöm a hamutálat, vajon rájön mi a gond? Szólni fölös mielőtt valaki azzal jön, csak a hőbörgés lenne neki jogai vannak és hogy nem tilos. Tehát valami durva retorziót akarnék, amivel ránevelem ne tegye amit tesz.
szept. 8. 10:17
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
4-es vagyok, mint írtam én abszolút átérzem a problémádat, de akkor is az lenne a felnőtt épeszű hozzáállás, ha szólnál neki vagy a közös képviselőnek. Ilyen gyerekes bosszúhadjárat ráér akkor, ha a szép szó nem használ :D
szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Tipikus dohányos mentalitás, a saját lakását nem akarja bebüdősíteni, legyen inkább másé a büdös.
szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én az otthagyott csikkektől is megőrülök. Ajtóm előtti virágládában voltak elnyomott csikkek, hónapokkal ezelőttről, de még mindig büdös szagot árasztottak. 1-2 méteres távolságból lehetett érezni.


Nem is csak az a baj, hogy óránként 2x dohányoznak, hanem hogy a 10-20 ott büdösödő csikknek van egy okádék hulladékszaka amit folyamatosan áraszt így még a két dohányzás között sem lehet kiszellőztetni.

szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Na ezaz. És ha mondod egy ilyennek hogy bűzlik a mocsok amit ott hagyott, akkor értetlenkedik hogy nem is bűzlik semmi, meg hogy te vagy túlérzékeny. Mert vén igénytelen hülye, már tompa a szaglása, ami meg volt azt taccsravágta ez az undormány erős kapadohány. Szerintem aki ennyire hülye hogy a tüdejét is felköhögi nyitott ablak mellett de csak szívja tovább ezt a sz*rt (mert nem rendes bolti cigi, az se jó, de ez meg egyenesen förtelem), az nem normális ember, és nem fognak rá hatni a racionális érvek.
szept. 8. 11:58
 10/20 anonim ***** válasza:
42%
Ugralj, duborogj a feje folott, tedd elhetetlenne a lakasat.
szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!