Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jóban vagytok a szomszédokkal ?

Jóban vagytok a szomszédokkal ?

Figyelt kérdés

aug. 18. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Arrogánsak, beképzeltek és isznak. Azt hiszik, nekik mindent szabad.
aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Nagyjából.


Társasházban vagyunk, az emeleten senkivel nincs gond, kivéve az öregekkel. Nincs időérzékük, ellenben sokszor rosszindulatúak.


A házban elvétve van még ember, akivel gond lenne. Életem nagy részét társasházban éltem le, és szinte csakis idősekkel és mentálisan zavart (pl. drogos) emberekkel volt gondom.

aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az emeleten rajtunk kívül egy néninek van lakása, aki mindig a gyerekeinél van, idén még egyszer sem láttuk, meg egy fiatal srác, aki otthon ülős, őt se nagyon látni. Viszont alattunk lakik egy idegbeteg pár, állandóan felhallani, hogy ordítoznak egymással, rájuk sokszor hívtunk rendőrt, mert azt hittük, megölik egymást. Felettünk meg egy alkoholista öregember lakik, aki állandóan részegen kiabál le az erkélyről, hogy az anyátokat, meg a rohadás álljon belétek, tegnap még negyed egykor ordibált hajnalban. Sose láttam még józanul.
aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kifejezetten jóban, vidéken élek mert home officeból dolgozom és igényem van a nagy mozgástérre ezért vettem kertes családi házat egy erdő szélén, egyetlen szomszédom van aki hétvégi háznak használja, szóval hétköznap itthon sincsenek, nincs vele baj.


Budán pedig egy orvos dinasztiából származó huszonéves lány a szomszédom aki olyan hangtalan mint ha ott se lenne. Általában bulizni járok fel hétvégente vagy alkalmanként hétköznaponként, akkor sem szól egy rossz szót se ha épp házibulit tartok. Sőt multkor kicsit elnyúlott a buli, én kértem tőle elnézést amikor összefutottunk de mondta hogy nincs okom rá, semmi baj ez természetes. Úgyhogy teljesen jól megvagyok vele is.

aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jol, igaz egyet sem ismerek kozuluk. A funyirason kivul semmi meg sem tortenik itt.
aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem, de szerencsére közelről nem is ismerem őket. Elég belőlük annyi, amennyit messziről látok.
aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszönünk egymásnak, átvesszük egymás csomagjait a futártól (itt a szomszédnak adják, ha nem vagy otthon), de ennyi. Nem ismerjük egymást annyira.
aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, akivel elvagyunk, van, akivel köszönő viszonyban sem. Családi házak, falu.
aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Hónapokig átjárkált az egyiknek a kutyája, a masiknak pedig a tyúkjai. Többször szóltunk, mindkettő leszarta. Egyszer meguntam, képekkel, videókkal írtam feljelentő emailt a nébihnek és birtokvédelmi eljárást is indítottam.

Nahh kapott mindkettő bírságot, jobb kerítést kellett csinálniuk, a tyúkosnak tyúk ólat, kevesebb állatot tarthatott csak, voltak birkái, malacai is kis helyen - azoknak búcsút mondhatott. Trágya tárolásra is kellett valami speckó helyet csinálnia. Többször visszajártak ellenőrozni és büntetni.

Csak a qrva tyúkoknak kellett volna megnyesni a szárnyaikat hogy ne repüljenek át minden nap...a másiknak meg otthon tartani a tetű tacskóját. Mimdent kiásott a kertemben amit ültettem. Rohadt kártékony volt.

aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerencsére jóban, bár eléggé pletyka típusúak.
aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!