Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A barátom és én is otthonról...

A barátom és én is otthonról dolgozunk. Majdnem minden nap jön,egy vagy két futár,mert netről szoktunk rendelni. Ilyenkor nem feltűnő ez a szomszédoknak,hogy miért járnak ide ennyit a futárok? Körülöttünk nyugdíjasok élnek,vagy gyereket nevelő anyák.

Figyelt kérdés
Azért fogalmazódott meg bennem a kérdés. mert a minap amikor mentem ki a futárhoz a szomszéd asszonyék kint beszélgettek a padjuknál,és pont ránk látnak, de a bozót őket eltakarja. Nem tudták,hogy meghallottam. Ennyire zavarja a másik embert,hogy hozzánk ennyiszer jár a futár? Most emiatt érezzem magam rosszul? Mások is így gondolják mint ők "hogy mi a fenét tudunk mi ennyit rendelni,meg honnan van pénzünk,mikor nem is járunk dolgozni,"? Holott otthon dolgozunk.
júl. 18. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hee??? Ki nem szarja le mit pletykálnak a szomszédok
júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem feltűnő? Mint a kérdésedből is kiderül, de, feltűnő.

Kérdés, hogy akarsz-e ezzel foglalkozni. Én spec. le se sz_rom, hogy azok a szomszédaim, akik annyit se tudnak rólam, hogy a munkámat otthonról végzem, mit gondolnak rólam.

júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit erzel pontosan, mikor kiirsz egy ilyen kerdest? Ha leirja itt nehany random ember, hogy szerinte feltuno vagy nem feltuno, akkor mihez kezdesz ezzel az informacioval?
júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Át kéne menned elbeszélgetni a köcsög nyuggerekkel, egy-két csicskalángos megoldja a dolgot, többet tutira nem fognak erről pofázni. Az ilyenekkel csak így lehet.
júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, mit hisznek?
júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Látom nem erősséged a logikus gondolkozásmód, ha abból nem tudod levonni a következtetést, hogy feltünő a szomszédaidnak, ha feltűnt nekik...
júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És most hogy tudod, hogy feltűnő ez, nem fogsz többet rendelni? Kevesebbszer fog jönni a futár?
júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha zavar, rendeljetek egyszerre több napra, 3 napig simán eláll a hűtőben.
júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Én meg nem dolgozok, és mégis jönnek a futárok. Le kell szarni mit gondol a szomszéd.
júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb hetente 3-4x rendelünk kaját, sokszor késő este. Pont leszarom, ki látja és mit gondol rólam. A kisgyerekes anyák amúgy nálunk csomót szoktak rendelni, mert egyszerűbb, mint a gyerekekkel elvergődni a boltba.
aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!