Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van egy 70 vén csoroszlya...

Van egy 70 vén csoroszlya szomszédunk. A köztes kerítésünkön neki egy dzsungelja van,és nem engedi hogy kitakarítsuk. Közben meg jönnek át a békák és a kutyáinkat megbetegítik. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
szept. 11. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gólyát kell telepíteni a kertbe.
szept. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jó poén,csak ez nem megoldás.


És nem a kertben vannak a békák hanem a telekhatáron a borostyán,egyéb vadnövények között,ami extraként bele van növesztve a drótháló kerítésbe.


Merthogy a nénit ez nem zavarta,csakhogy mi ne lássunk át.


Pont nem érdekelt sosem egyikünket sem hogy a szomszéd mit is csinál vagy mit nem,vagyis kíváncsiskodni sem szoktunk.


Csak ezt a boszinak nem lehet megértetni a fejével,mert valami elmaradt fejlődés közben és hiányzik az agya egy része.

szept. 12. 02:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kié a kerítés?
szept. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem szimpatikusnak tűnik a néni!
szept. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

"nem a kertben vannak a békák hanem a telekhatáron a borostyán,egyéb vadnövények között,ami extraként bele van növesztve a drótháló kerítésbe."


Tanítsd meg a kutyákat, hogy ne másszanak bele a dróthálóba, ahol a békák vannak. Vagy még inkább, arra tanítsd meg őket, hogy ne egyék meg a békákat.


"Csak ezt a boszinak nem lehet megértetni a fejével,mert valami elmaradt fejlődés közben és hiányzik az agya egy része."


Nem is tudom, én tökéletesen megértem a szomszédot, hogy még a képeteket sem akarja látni...

szept. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Taifun gyomírtó 3x-os töménységű oldatban, mint amennyit a flakon ír.
szept. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Elég nyilvánvaló lenne hogy ők csinálták. Erre meg a szomszéd patkánymérget rak ki a kutyáknak. Nem biztos hogy érdemes belemenni egy eszkalálódó szomszédháborúba.
szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

5-s.


Nem okításra van szükség hanem tanácsra.


De te is egy fotelhuszár vagy ki szeret kekeckedni,míg nem pofán nem ver valaki.


Ennek az oldalnak elvileg nem a másikkal való élcelődésről kellene szólni,hanem segítő szándékkal kellene szolgálnia.

szept. 12. 08:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdeztem, hogy kié a kerítés, mert az fontos ebben az esetben.

Pl ha a tiétek, akkor én a helyetekben leszedném a növényt és befedném vaamivel, hogy ne lehessen átlátni. Ha az övé, akkor megbeszélném vele ugyanezt

szept. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, hiszen te nem panaszkodsz és sértegeted a szomszédot csak mert növényzetet tart fenn, te segítséget kérsz!

Ó, bocs.

Akkor azt tudom javasolni, hogy a barna varangyok, ásóbékák szokásos ásási mélységének a kétszeresére a földbe süllyesztett, felszínen legalább két méter magas, visszahajtott tetejű rozsdamentes acél lemezkerítést rakj. Az ő kerítésétől két centire a te telkeden azt építesz, amit akarsz, csak tartsd be a helyi rendeletekben meghatározott építési magasságokat.

szept. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!