Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit szólnátok, ha a szomszéd...

Mit szólnátok, ha a szomszéd kutyája miatt nincsen telefonotok lassan 4 hónapja?

Figyelt kérdés

Ingyen gondozom a kutyát, sétáltatom, mert itt maradt rám.

Egyszer sétáltattam és kiesett a zsebemből a telefon. Azt hittem, megúszom kijelzőcserével, de azt mondták menthetelen,mert az alaplap is sérült, hogy hogyan, nem tudom. Vagy amikor szétszedték. Nem volt oéyan drága telefon, 127ezer, plusz már előtte is be volt törve z üvege.

De kicsit bánt, hogy nem ad érte semmit, de még károm is lett. Nyilván nem a kutya a fő hibás.


szept. 16. 19:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Te voltál a figyelmetlen, miattad nincs telefonod. Ez nem a szomszéd hibája.
szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha az orvosi rendelőben esik le, az orvos fizesse ki???
szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha nincs a kutya, akkor tutira nem mész ki zsebedben a telefonnal az utcára?
szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
50 kg-al ráncigálva tuti nem.
szept. 16. 20:42
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

"Nyilván nem a kutya a fő hibás."


A kérdésben azt írod, a szomszéd kutyája miatt történt, erre a leírásban meg véded a kutyát. Nem semmi. 🙄

szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nekem sem kellett volna magammaé vinnem a telot, nem kész akarva tette tönkre, nyilván.
szept. 16. 20:46
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Egyedül a te hibád, ami történt.
szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem nem annyira. Plusz a szerelő is hibázhatott. Meg a kutya is sétálhatna normálisan, az sem megoldás, hogy nem viszek sehova telefont... Biztosítás jól jött volna.
szept. 16. 21:48
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Hiába mutogatsz másokra, te voltál béna.
szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Idefigyelj, eleve a telefont becipzározható zsebben vagy övtáskában, zárt táskában kellett volna vinned, amiből akkor se esik ki, ha szaltózol egyet.

Ami történt, az a te felelőtlenséged, mert nem gondolkodtál előre, és az oktalan kutyát hibáztatod.

Egy jó tanács: amíg így gondolkodsz, ne vállalj gyereket. El se tudom képzelni, hányféle dologért hibáztatnád majd csecsemő ill. kisgyerek korában.

tegnapelőtt 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!