Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy cseszhetnék ki a szomszéd...

Hogy cseszhetnék ki a szomszédokkal?

Figyelt kérdés
Valamelyik feljelnetett jogtalanul, borsot akart törni az orrom alá. Hogy tudnék kicseszni velük? Kertes házas övezetről van szó. Bármilyen ötletet szívesen fogadok.
szept. 12. 16:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
56%
Szarjál bele egy lavórba, majd löttyintsd át a portájukra.
szept. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%

Megdugod a feleseget meg az anyját aztan odaszarsz a teteje elé.


Miert nem kérdezed meg, hogy miért jelentett fel? Miért akart borsot törni az orrod alá? Biztos jogtalan volt?

szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
56%

"Biztos jogtalan volt?"


Én átérzem a kérdezőt, engem is feljelentett a panelszomszédom csendháborításért, úgyhogy otthon sem voltunk 2 hete...

szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
37%
És akkor te azt keresed, hogy te mivel csesszel ki vele, vagy megkerdezed, hogy, ezt miért kellett, vagy mi történt?
szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%
Aztán majd ők jól visszacsesznek te veled, és elindul egy ki tudja meddig tartó háború a szomszédokkal. De ha neked ez kell, hát rajta. Jó szórakozást.
szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
53%
Szarj a küszöbre
szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Kb. 6 szomszéd van, akikre gyanítok. Tehát sok megoldás, amit javasoltok, nem járható út. Valami kollektív büntetés kéne, amit mindenkire ki lehet szabni. Állítólag gazod volt az előkert az utcai részen (nem).
szept. 12. 17:44
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
Csessz ki vele úgy, hogy az érettséget választod és átmész megbeszélni vele, hogy mégis mi a f.sz baja van.
szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
47%
Feljelentettek mert gazos a kert? Lol
szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
56%
Ó én tudom! Vedd át az amerikai divatot és zsúfold tele a kertet halloweeni dekorral. :D azért fel sem jelenthetnek, de ha ilyen karót nyeltek, tuti kiveri náluk a biztosítékot.
szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!